Deprecated: preg_split(): Passing null to parameter #2 ($subject) of type string is deprecated in /home/acsitemaneger8/public_html/old.actioncoachturkey.com/wp-includes/formatting.php on line 3506

Deprecated: preg_split(): Passing null to parameter #2 ($subject) of type string is deprecated in /home/acsitemaneger8/public_html/old.actioncoachturkey.com/wp-includes/formatting.php on line 3506

Yeşil Vadi Arsa Ofisi

Gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren Yeşil Vadi Arsa Ofisi hedefine ulaşmak, iş statejisini geliştirmek, kendini bir üst lige taşımak için ActionCOACH ile birlikte çalışarak İşletme Koçluğu hizmeti aldı.

Yeşil Vadi Arsa Ofisi ile yarattığımız başarı hikayemizi önce onlardan dinleyin!

Başarı Hikayesi

Bire Bir Koçluk programı doğrultusunda Yeşil Vadi, ActionCOACH ile birlikte üç ayda bir bütçenin gelir ve gider dengesinin izlendiği, yılın geri kalanı ile ilgili strateji ve taktiklerin geliştirildiği, yönetim kurulunun da dahil olduğu kurumsal yapıdaki Performans Değerlendirme toplantıları yapmaya başladı.

%300

satışlarda artış.

%25

karlılık artışı.

1999 yılından itibaren gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren, Rafet Orhan ve Cihan Demirel tarafından kurulan Yeşil Vadi Arsa Ofisi, bugün sektöründe “Türkiye’nin Tek Kurumsal Arsa Ofisi” olarak konumlanmaktadır.

Yeşil Vadi Arsa Ofisi’nin esas hedefi, güvenli, doğru ve karlı yatırım için müşterileriyle  birlikte hareket etmek, onların bütçeleri ve beklentileri doğrultusunda birikimlerini kazançlı yatırımlara dönüştürerek geleceklerini inşa etmektir.

Yeşil Vadi Arsa Ofisi’nin rakiplerinden farkı arsa yatırımı yapmak isteyen müşterilerine “arsa satın alma şartı gözetmeksizin”, ücretsiz özel danışmanlık hizmeti vererek, yatırım yapmayı düşündükleri bölgelerdeki arsaları satın almadan önce yerinde göstererek, tüm resmi birimlerden teyidini yaptırarak, yine müşterinin istediği takdirde kadastro müdürlüğünden bir memura beğendiği yeri tekrar ölçtürerek şeffaf bir şekilde değerlendirme imkanı sunmaktır.

Hedefler

-İşin ikinci jenerasyona devrini sağlamak.

-Ölçülebilir performans sistemini kurmak.

-Daha kurumsal bir yapı yaratmak.

-Daha iyi izlenebilir bir şirket yaratmak.

-Satış organizasyonunu düzenleyerek aylık satış tutarını artırmak, buna bağlı olarak karlılığı artırmak.

Gülnur-Değer-Yeşil-Vadi
"ActionCOACH sayesinde şirketimiz başka noktalara geldi, daha profesyonel bir elin değmesiyle daha başka bir vizyon kazandı. Bunu müşterilerimizden duymak, çalışanlarımız ile bu farkı yaşayarak görmek bizi her geçen gün daha çok mutlu ediyor."
Nurgül Orhan Uysal
Genel Koordinatör

Aksiyonlar

– Satış ekibiyle haftalık düzenli toplantılarak yapılarak satışçı bazında performans ve prim sistemine geçildi.
– Aynı zamanda gösterge panelinin çıkarılması teminen finans departmanıyla birlikte bütçe raporları hazırlandı. Detaylı maliyetlerin de yer aldığı bütçe raporları hazırlandı.
– Satışın artırılması için pazarlama aktivitelerine önem verildi.

– Dijital pazarlama, basılıo malzeme, web sitesi tasarımı, müşteri ile bir araya gelinecek aylık düzenli toplantılar yapıldı.
– Yeni bir CRM sistemi yazıldı.
– Yönetim kademesindeki müdürlere liderlik eğitimleri verildi.
– Yeni organizasyon şeması ve buna bağlı görev tanımları ile süreçler yazıldı.

ActionCOACH Ürünleri

DISC Davranış Profili

1'e 1 Koçluk

Liderlik, Satış, Pazarlama
Eğitimleri

Yeşil Vadi’nin ActionCOACH ile yolculuğunda bu ürün ve programlarının yanı sıra gerekli olduğunda eğitim ve çalışmalar ile koçluk sürecimiz desteklendi ve ortak çalışmalarımız güçlendi.

"Profesyonel bir hizmet almam gerekiyordu, profesyonel bir akıl almam gerekiyordu ve benim akıl olarak korunmam gerekiyordu. Bu noktada ActionCOACH'la tanıştım. Tanıştığım günden beri de çok güvende hissediyorum."
Rafet Orhan
Şirket Sahibi