Deprecated: preg_split(): Passing null to parameter #2 ($subject) of type string is deprecated in /home/acsitemaneger8/public_html/old.actioncoachturkey.com/wp-includes/formatting.php on line 3506

Deprecated: preg_split(): Passing null to parameter #2 ($subject) of type string is deprecated in /home/acsitemaneger8/public_html/old.actioncoachturkey.com/wp-includes/formatting.php on line 3506

PlanningCLUB

Çünkü her mükemmel işletmenin mükemmel bir iş planına ihtiyacı vardır.

PlanningCLUB

Basit bir gerçek vardır – iyi bir iş planı çerçevesine sahip işletmeler, bir iş planına sahip olmayanlardan daha iyidir. PlanningCLUB, şunları yapmak isteyen işletme sahipleri için kapsamlı bir büyüme programıdır:

  • Önemli ölçüde kârını artırmak
  • Güvenilir ekipler oluşturmak
  • Güçlü hedeflere ulaşmak
  • Hayalleri gerçeğe dönüştürmek
  • Tekrar işine sevgiyle bağlanmak

PlanningCLUB, iş planı sürecini basit ve etkili bir şekilde yönetmenize yardımcı olmak için koçluk, tavsiye ve etkileşimli yazılımı bir araya getirir. Etkileşimli iki günlük çalıştay, işinizi geliştirmenize yardımcı olacaktır. Size daha yüksek kârlar, daha büyük nakit akışı ve artan değer vermeyi amaçlamaktadır. Daha fazla bilgi almak ve PlanningCLUB’a katılmak için şimdi bize ulaşın!

PlanningCLUB’un sonunda, 1 yıllık bir iş planı ile…

⇒ Finansman için bankalara veya yatırımcılara sunulabilir.

⇒ Hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak açık eylem planları ve stratejilerle sizi sorumlu kılar.


⇒ Kazançlarınızı hemen inşa etmek için takım stratejilerinizi verir.


⇒ İşinizi olmasını istediğiniz yere götürmenize yardımcı olur.

Bir iş planı neden bu kadar önemli?

  • İş planı büyümenize yardımcı olur.

Kauffman Girişimci Liderlik Merkezi tarafından yürütülen bir araştırmaya göre. Yazılı bir iş planına sahip olan şirketler, olmayan şirketlere kıyasla % 50 daha fazla satış büyümesine ve% 12 daha yüksek brüt kar marjına sahiptirler.

  • İş planı sizi yolda tutar.

Gelecekte neler olacağını asla bilemezsiniz. Ancak iyi bir iş planı esnekliğe sahiptir ve piyasalar değiştiğinde ya da yeni fırsatlar ortaya çıktığında odaklanmanızı sağlayacak bir rehber görevi görür.

  • İş planı size odaklanır.

İş planınız gerçek, somut ve ulaşılabilir hedeflerinizi ve bu hedeflere ulaşmak için yapmanız gereken eylemlerin belgesidir. Yaşayan, nefes alan bir belgedir ve herhangi bir noktada gerçek zamanlı değerlendirmeler yapmanıza izin verir.

  • İş planı size net hedefler sunar.

İş planınız, işletmenizdeki herkes için önemli bir dokümandır. Bu, herkesin iş hedeflerine ulaşmasını teşvik eder. Başarıyı neyin oluşturduğunu açıkça belirtir ve ekibin önemli performans göstergelerini gösterir. Ayrıca herkesin kişisel başarılarının büyük resime nasıl uyduğunu görmenizi sağlar.

PlanningCLUB’a kimler yatırım yapmalı?

PlanningCLUB herkese uygun değildir. Koşulları karşılıyor musunuz? Hadi kontrol edelim.

“İşim sadece bir fikirden ibaret değil.”

Bu iş planlama oturumu, iyi işletmelerin harika olmasına yardımcı olmak için özel olarak tasarlanmıştır.

“Şirkette bir karar alıcıyım.”

Bir iş planı şirketinizin tam olarak anlaşılmasına ihtiyaç duyar. PlanningCLUB’ın çalışması için, en üst düzeyde kararlar verebilmeniz gerekir.

“İşimi bir sonraki seviyeye taşımak konusunda ciddiyim.”

İşinizi ilerletmeye, belirli bir noktanın ötesine geçmeye çalışıyorsanız PlanningCLUB, bu engelleri aşmanıza yardımcı olacak.

“Her işi yapmak için zamana ihtiyacım var fakat zaman bulamıyorum.”

Göreceksiniz, başlamamanız için hiçbir neden yok. Zaman, işinizde en çok uğraştığınız şeylerden biri ise, o zaman mutlaka PlanningCLUB’a katılmanız gerekir.

PlanningCLUB’a Katılmak İçin Hemen Formu Doldurun