Deprecated: preg_split(): Passing null to parameter #2 ($subject) of type string is deprecated in /home/acsitemaneger8/public_html/old.actioncoachturkey.com/wp-includes/formatting.php on line 3506

Deprecated: preg_split(): Passing null to parameter #2 ($subject) of type string is deprecated in /home/acsitemaneger8/public_html/old.actioncoachturkey.com/wp-includes/formatting.php on line 3506

Bire Bir Koçluk

Değişime Hazır Mısınız?

Bire Bir Koçluk

Birebir Koçluk, ActionCOACH’un en fazla tercih edilen programıdır ve herhangi bir işletme sahibinin faydalanabileceği en iyi, sonuç odaklı koçluktur. Bire bir koçluk sistemimiz, müşterilerimiz için sonuçları garanti ettiğimiz, başarısı sağlam bir şekilde kanıtlanmış bir programdır. Bire bir koçluk sonuçları hızlandırır, yaşam tarzınızda gerçek bir fark yaratır ve işinize değer katar.

Bugün Katılın

Programımıza katılın ve kârlarını başarıyla büyüten yüzlerce işletme sahibine katılın. Programımız büyümeye hazır şirketlerin büyümesini kârlı ve başarılı gerçekleştirebilmesi için tasarlandı. ActionCOACH, yüzbinlerce şirket için başarısı kanıtlanmış ActionCOACH 6 Adım Metodolojisi’ni takip ediyor.

Bire Bir Koçluk Almak İçin 4 Sebep…

1. Bir farkındalık yaşayın, sorumluluklarınızı hatırlayın ve sahiplenme kültürü edinin.

2. Ekibinizle paylaşmak için başarılı çözümler, gerçekçi hedefler hazırlayın.

3. Ekibinize yatırım yapın ve liderliğini ön plana çıkarın.

4. Ufkunuzu genişleten yeni öğrenmeler edinin.

Bire Bir Koçluk Nedir?

 • Bire Bir Koçluk süreci, şirketin şu anda nerede olduğunu ve nerede olmasını istediğinizde mutlak bir netlik elde etmek için değerlendirme oturumuyla başlar. Bunun sonucunda başarıya ulaşmak için en doğru koçluk programına yönlendirilirsiniz.
 • Bire bir koçluk sürecinin ilk aşaması, iş sahibinin/ yöneticinin iş üzerinde stratejik olarak çalışabileceği zamana sahip olmalarını sağlamak için, zaman yönetiminde ustalaşmasıdır.
 • İkinci aşama, iş planının bir taslağı gözden geçirilir ve hedefler belirlenir. Hedefler araştırılır ve işletme koçunuz da motivasyon ve odaklamayı sağlamak için kişisel hedeflerini belirler. Bire bir koçluk seansları haftalık veya iki haftada bir olacak şekilde planlanır.
 • Bunun ötesinde, şirkete ve işletme değerlendirme oturumunda belirlenen hedeflere bağlı çalışılır.

Bu Benim İşim İçin Uygun Mu?

Bire bir koçluk programı, hali hazırda istikrarlı bir şekilde büyümekte olan yüksek kaliteli işletmeler için uygundur, ancak daha hızlı büyüme sağlar…

Muhtemelen çok uzun saatler çalışıyorsunuz ve işiniz sürekli sizin birebir ilginiz olmadan hayatta kalamayacak. Başka bir deyişle, işletmeniz tam potansiyeline ulaşmıyor. Bu program tam size göre!

Bu programlar sadece yeni zorlukları benimsemeye ve değişmeye istekli olanlara yöneliktir.

Bire Bir Koçluk Programının İçeriği

 • Haftalık veya iki haftalık koçluk seansları
 • Her seansta net eylem planlarının oluşturulması
 • 90 Gün Planlama Atölyeleri
 • Oturumlar arasında doğrudan koçunuzdan tam e-posta ve telefon desteği
 • Pazarlama stratejileriniz, yönetim sistemleriniz, satış süreçleriniz, zaman yönetimi ustalığınız, işe alım sistemleriniz ve alakalı diğer her şey hakkında yorum ve eleştiriler
 • Ücretsiz “DISC” davranışsal değerlendirmeleri
 • Anahtar faaliyetler yürütmek için şablonlar ve araçlar
 • Kitap, video eğitim sistemi, web yayınları, whitepapers dahil olmak üzere eğitim kütüphanemize erişim
 • Ek dünya standartlarında eğitime erişim. (Brad Sugars Yıllık Turu, İş Mükemmelliği Forumu ve Ödülleri vb.)

Bire Bir Koçluk İçin Hemen Formu Doldurun