Deprecated: preg_split(): Passing null to parameter #2 ($subject) of type string is deprecated in /home/acsitemaneger8/public_html/old.actioncoachturkey.com/wp-includes/formatting.php on line 3506

Deprecated: preg_split(): Passing null to parameter #2 ($subject) of type string is deprecated in /home/acsitemaneger8/public_html/old.actioncoachturkey.com/wp-includes/formatting.php on line 3506

ProfitCLUB
Birlikte Öğrenen Kârlı İşletmeler Kulübü(💻 Etkinliğimiz online gerçekleşmektedir.)

Şükrü Ünlütürk

Uzman Konuğumuz
ŞÜKRÜ ÜNLÜTÜRK
Sun Tekstil ve Ekoten Kurucu Ortağı,
TÜSİAD Eski Dönem Başkan Yardımcısı,
TAİDER Üyesi

Hızla Değişen Dünyada Belirsizliği Yönetmek İçin ‘Oyun Kuruculardan’ Beklenenler

31 Ocak 2023, Salı | 20:00 - 22:00
ProfitCLUB'ta öğrenecek, iş planlarınızı, başarılarınızı ve aştığınız zorlukları tartışacaksınız. Mesleki becerilerinizi ve eğitiminizi geliştirirken iş ağınızı genişletmenin tam zamanı!

İşletmeniz ve Kendiniz için Bir Adım Atın! Daha Büyük Bir İş Ağına Sahip Olun 🎉

Tüm iş insanlarını ÜCRETSİZ programımıza bekliyoruz. 🎁

Neden ProfitCLUB'a Katılmalısınız?

Dönüşüm Yolculuğu

BEN X YAPTIKLARIM = SONUÇLAR metodolojisine inanan iş insanlarıyla birlikte sadece ne yapacağınızı öğrenmekle kalmayıp, öğrendiklerinizi uygulayıp yeni bir siz yarattığınız bir dönüşüm yolculuğuna adım atmış olacaksınız.

Güvenilir Ortam

Daha önce fırsatlarınızı, yaşadığınız zorlukları, yeni fikirlerinizi paylaşmak için yakalayamadığınız güven ortamını yakalayacaksınız. Anlatmaktan çekindiklerinizi yargılanmadan anlatacak ve anlatılanları dinleyerek yardımcı olurken kendinize ders çıkaracaksınız.

Daha Geniş İş Ağı

Tanıştığınız işletme sahipleriyle ağınızı genişletecek, farklı işletmelerde uygulanan stratejileri yakından takip etme, öğrenme, tecrübelerden yararlanma ve yeni işbirlikleri kurma fırsatı yakalayacaksınız.

Harekete Geçme

ActionCOACH’un kültürünü ve değerlerini tanıyacak, kendine has 378 stratejiyi ve binlerce taktiği öğrenerek hayata geçirmeye başlayacaksınız. İşletmeye dair temel kavramlarla kalmayıp, bu kavramları hayata nasıl geçireceğinizi öğreneceksiniz.

Gelişim

Süreçlerinizi geliştirmek ve yüksek performanslı bir ekip yaratmak için pratik yöntemler öğreneceksiniz. İşletmenizi uzun vadeli ve sürdürülebilir başarı için hazırlayacaksınız.

Günü Yakalama

Yeni dünyada ticaretin kuralları çok hızlı değişiyor. Bir işletme sahibinin tek başına bu değişimi takip etmesi gittikçe zorlaşıyor. ProfitCLUB üyeleri olarak değişimi birlikte takip edecek ve takım arkadaşlarınızla birlikte değişime hızla adapte olacaksınız.

Danışman Kurulu

ProfitCLUB üyesi işletme sahipleri ile bir araya gelerek birlikte pazarlamadan ekip oluşturmaya ve daha birçok konuda paylaşımda bulunacak, danışabileceğiniz bir ekip ortamına sahip olacaksınız.

Geleceğin Resmi

İşletmenizin 6 temel alandaki gelişimini adım adım planlamış bir şekilde, sizi hedefinize götürecek net bir resim elde edeceksiniz.

Tanışın. Öğrenin. Büyüyün.

2021 Yılında 350'den Fazla Katılımcı, Uzman 7 Konuşmacı İle Kulübümüzde Öğrenerek Büyüdük!

ProfitCLUB Nasıl Gerçekleşiyor?

ProfitCLUB – Birlikte Öğrenen Kârlı İşletmeler Kulübü’nü online olarak gerçekleştiriyoruz. Katılımcılarımızın en üst düzeyde verim alabilmesi ve birbirleriyle en iyi şekilde iletişim kurabilmeleri için tüm akışımızı online olarak uygulayabileceğimiz bir şekilde tasarladık. Katılımcılarımıza tüm bu süreçte rehberlik ederek teknik konularda da destek sağlıyoruz.

Programımızı online gerçekleştirerek tüm sınırları da ortadan kaldırıyoruz! Türkiye’nin neresinde olursanız olun bu programa katılıp birbirinden öğrenen kârlı işletmeler arasında olabilirsiniz.

GrowthCLUB-Online

Her ayın dördüncü salısı, ActionCOACH İşletme Koçlarının yönettiği 2 saat süren online oturumda tüm katılımcılarla bir araya geleceksiniz. İhtiyaç duyduğunuz beceri, bilgi ve güveni artıracak, gelişiminize katkı sağlayacak grubun bir parçası olacak, kendinizi rahatça ifade edebileceğiniz bir tartışma ortamına dahil olacaksınız.

Her buluşmada, bilginizi, kârınızı ve işinizi geliştirmenize yardımcı olmak için seçilen farklı temel konuları kapsayan konuşmalar ve etkileşimli tartışmalarda bulunarak kendi potansiyelinizi de en üst düzeye çıkaracaksınız.

Her ay buluşmada, iş dünyasından ilham veren ve alanında uzman bir konuşmacının katılmasıyla, ProfitCLUB üyeleri olarak kendisinin bilgi ve tecrübelerinden faydalanacaksınız.

Kırmızı Koltuk vakti geldiğinde iş hayatınızda yaşadığınız zorlukları, elde ettiğiniz başarıları, fikir almak istediğiniz konuları diğer ProfitCLUB üyelerine anlatma ve fikir alma fırsatı yakalayacak, belki de daha önce hissetmediğiniz yargılanmayacağınız güven ortamında diğer ProfitCLUB katılımcıları ile paylaşacak ve paylaşılanları dinleyeceksiniz.

ProfitCLUB - Birlikte Öğrenen Kârlı İşletmeler Kulübü
31 Ocak 2023, Salı | 20:00 - 22:00

Kimler ProfitCLUB'a Katılmalı?

İşletme Sahipleri

Açık fikirli, ezberini bozmaya hazır, bir üst lige çıkmaya aday tüm işletme sahipleri ProfitCLUB’ta yerini alıyor.

Girişimciler

Deneyimlerden yararlanmak isteyen, başarılarını paylaşmak isteyen, öğrenmek ve kârını artırmak isteyen tüm girişimciler farkındalıklarını ProfitCLUB sayesinde artırıyor.

Her Sektörden İşletmeler

Profesyonel hayattaki tüm sektörlerden katılımcıların bir araya gelmesi katılımcıların birbirlerinin deneyimlerinden faydalanmasını ve farkındalık kazanmalarını bir üst seviyeye çıkarıyor.

Her Boyuttan İşletmeler

ProfitCLUB her boyuttaki şirket için uygundur. İster çalışanı olmayan işletme sahibi olun, ister büyük bir ekiple büyük bir kuruluşun parçası olun. Bu programa tüm şirketler katılıyor.

ProfitCLUB'tan Ne İle Ayrılacaksınız?

Grup Olarak Öğrenme Deneyimi İle

ProfitCLUB’da güven duyduğunuz samimi, iş birliği yapılan ve hesap verebilir bir ekip ortamında yer alarak hem birlikte öğrenecek, deneyimlerinizi paylaşacaksınız hem de konuşmak istediğiniz tüm konularda paylaşımlarda bulunmanın rahatlığı ile ayrılacaksınız.

Yeteneklerinizi Ve Bilgilerinizi Geliştirerek

Her ay alanında uzman konukların konuşmalarından, ProfitCLUB üyelerinin fikirlerinden ve deneyimlerinden faydalanarak kendinizi ve işinizi geliştireceksiniz.

Kanıtlanmış Kâr Stratejilerini Benimsemiş

ActionCOACH’u tanımış, kendine has 378 stratejiyi ve binlerce taktiği öğrenmiş, hayata geçirmeye hazır olacaksınız.

Daha Geniş Bir
İş Ağı İle

Diğer işletme sahipleriyle tanışıp kendi ağınızı oluşturarak çevrenizi genişletecek, daha geniş bir iş ağına sahip olacaksınız.

Üyelere Özel Facebook Grubunda İş İnsanları ile Buluşma Hakkı İle!

Bu Özel Grubun Artıları Nelerdir?

Her ay bir araya geldiğiniz iş insanları ile güncel paylaşımlarda bulunma imkanı yakalayacaksınız.

İş dünyası ile ilgili faydalı içerikleri takip etme ve yararlanma imkanı bulacaksınız.

Fikir almak istediğiniz konular ile ilgili beklemeden fikir ve yorum alma fırsatı elde edeceksiniz.