Seminer Tarihi

27 Şubat 2024, Salı 10:00-12:30

Kimler İçin Uygun?

İşini büyütmek isteyen, gelişime ve yeniliklere açık tüm işletme sahipleri için uygundur.

Ne Elde Edeceksiniz?

Yeni nesil pazarlama dinamikleri ve 12 kilit strateji ile işletmenizi, müşteri mıknatısına dönüştürmenin yollarını keşfedeceksiniz.

Hemen Kaydınızı Tamamlayın

İşletmeler İçin Yeni Nesil Pazarlama Artık Bir Zorunluluk!

İşletme sahiplerinin canını yakan o soru:“Neden Satışlarım Artmıyor?”

Her işletme sahibinin hayali daha fazla kâr etmek, daha fazla satış yapmaktır. Bunun için işletme sahipleri satış aksiyonlarına odaklanır ve esas sihirli anahtarın pazarlama faaliyetlerinde olduğu gerçeğini kaçırır. Oysa ki satış, pazarlamanın yarattığı güvenin ardından gelen son adımdır.

Pazarlama aksiyonları ile güven oluşturulmadan, müşterinin hangi ürüne ya da hizmete ihtiyaç duyduğunu anlamadan satış yapılamaz!

Bu nedenle, yeni dünyamızda pazarlama yapmadan satış yapmak artık mümkün değildir! Pazarlama yapmak artık opsiyonel değildir! Pazarlama yapmak artık ŞARTTIR! 

Websiteniz Var, E-Ticarete Giriş Yaptınız Ama Hala Satış Yapamıyor musunuz?

E-ticaret dünyasına giriş yapmak, websitesi açmak yeterli değildir, sürdürülebilir bir nakit akışı sağlamak için esas yapılması gereken e-ticaret sitesinin büyüme stratejisini oluşturmak ve doğru adımları doğru zamanda etkili bir şekilde atmaktır.

Hedef kitlesini tanıyan, karar verme mekanizmalarını anlayan, sürece müşterinin gözünden bakabilen işletmeler kazanıyor. İşte tüm bu aksiyonlar da, pazarlama aktivitelerini bilmekten ve pazarlamayı anlamaktan geçiyor.

Hedef kitlenizi anlamadan yol almaya, pazarlama yapmaya, satış yapmaya çalışırsanız sadece patinaj yapar ve enerji kaybedersiniz!

Pazarlama Dendiğinde Aklınıza Sadece Sosyal Medya Gelmemeli

Ürününüzü veya hizmetinizi hedef kitlenize duyuracağınız yüzlerce pazarlama stratejisi, yolu ve kanalı vardır. Önemli olan işletme için en uygun olanının keşfedilmesidir. Peki, bunu kim yapacak?

İşletme sahibi, pazarlama faaliyetlerini bilmek zorunda mı?

Pazarlamanın zorunlu olduğu bu zamanda atılacak adımları bir işletme sahibi olarak siz uygulamak zorunda değilsiniz, bununla birlikte sistemin nasıl çalıştığını bilmek zorundasınız. Doğru partnerler bulmalı, sorular sormalı, doğru metrikleri takip etmelisiniz. Yoksa yapılan kontrolsüz yatırımlar ile para kaybeder ve pazarlamaya olan inancınızı da kaybedersiniz.

Katılımcılarımız Webinar Hakkında Neler Dedi?

0
Yıllık Deneyim
0
İş Stratejisi
% 0
Cironuzu Artırın
% 0
Kâr Edin

Hemen Kaydınızı Tamamlayın

En Çok Yapılan 20 Pazarlama Hatası

Kazançlı bir işe sahip olmak için sürekli sizin müşteri peşinde koşmanız değil, müşterilerin sürekli sizin peşinizde olmasını sağlamanız gerekir. Bunu yapmanın yolu sizin için doğru pazarlama stratejilerini seçmekten geçer. Peki hedeflerinize ulaşabilmeniz için ne yapmanız gerekir? İşletmeniz için kazandıran pazarlama stratejileri oluştururken yapmanız gereken doğru eylemleri ve yapmamanız gerekenleri, hataları öğrenerek başlayın.

Pazarlama Çıldırdı, Her Şey Yepyeni Seminerinde Neler Konuşacağız?

İşletmeler Neden Pazarlama Yapmalıdır?

Yeni Nesil Pazarlama Çeşitleri

Pazarlamada Müşterinin Rolü ve Önemi

İşletmeler Pazarlama Faaliyetlerini Nasıl Ölçebilir?

İşletmeler Pazarlama Faaliyetlerini Nasıl Analiz Edebilir?

İşletmeler Pazarlama Faaliyetlerini Nasıl İyileştirebilir?

Kazandıran Pazarlama Stratejisi Nasıl Oluşturulur?