Neden Bir ActionCOACH İle Çalışmalısınız?

İş dünyası daha hızlı hareket ettikçe ve daha rekabetçi hale geldikçe, hem sektörünüzdeki değişimlere hem de satış, pazarlama ve yönetim stratejilerindeki yeniliklere ayak uydurmak zordur. İşletme koçluğu hizmetlerimiz size başarıya giden yolda yardımcı olabilir. Bir işletme koçu sizi doğru yönde yönlendirmeye ve işinizi ilerletmeye gerçekten yardımcı olabilir.

İşletme Koçu İşletmeniz İçin Önemlidir

Hesap verebilirlik, bir işletme koçu ile çalışmanın en güçlü yanlarından biridir. Unutmayın, işiniz hakkında kendinizden tam olarak objektif bir cevap almak zordur, ancak işletme koçunuz bunu duymak istemeseniz dahi size her zaman gerçeği söyleyecektir.

İşletme Koçluğu Bir Danışmanlık Hizmeti Değildir

ActionCOACH’ın bire bir koçluk hizmetleri, birçok nedenden dolayı bir danışmana sahip olmaktan çok daha iyidir. Değerli bilgiler sağlayabilen uzun yıllara dayanan başarılı deneyimle, İş Koçunuz uzun vadeli ve kısa vadeli hedefler ve stratejiler geliştirmenize yardımcı olacaktır. İşinizi gözden kaçırmış olabileceğiniz alanlarda geliştirmenin yanı sıra. Bir koçun yardımı olmadan iş hayatında yaşayabiliyor olabilirsiniz, ancak büyümek neredeyse imkansızdır…

Hemen İşletme Analizinizi Yaptırmak İçin Formu Doldurun


  ActionCOACH, Size daha az çalışarak nasıl daha fazla para kazanabileceğinizi gösterir.

  Uzun saatler çalışıyorsunuz ve küçük bir tatile çıksanız bile işlerin şimdiki gibi etkin bir biçimde yürüyeceğinden emin değilsiniz. Daha az çalışarak bu iş yürümez diye düşünüyorsunuz. ActionCOACH olarak hedefimiz “siz olmadan da tıkır tıkır çalışan karlı işletme” sahibi olmanızı sağlamak ve işletmenizi büyütmenizde size kılavuzluk etmek.

  ActionCOACH, Daha fazla kar etmenizi sağlar.

  Karınızı artırmaya hazırlanın. İşletmeniz için harcadığınız çaba ve yatırım ile katlandığınız riske değmeyecek bir para kazanıyorsanız, artık bu durumu değiştirmenizin zamanı gelmiş demektir. ActionCOACH Türkiye Ofisi ‘‘378 Kar Yaratma Stratejisi’’ ile size satış, pazarlama, reklam, kar artışı, iş yöntemleri, zaman yönetimi ve ekip oluşturma konusunda yardım ederek, gelirlerinizi birkaç ayda artırmanızı sağlayacak. İşletme koçu bunu sizin için çalışan bir yönetim danışmanı gibi öneriler sunarak değil, size bunun yöntemini öğreterek yapar. İşletme koçu yönetim gereksinimlerinizin sonuçları alınana kadar firmanızda sizinle birlikte çalışarak işini yapar.

  ActionCOACH, Ekip oluşturmanıza yardımcı olur.

  Siz, işin içinde bulunsanız da bulunmasanız da işletmenizi büyütmeye yardımcı olacak insanlardan oluşan bir ekip kurmaya hazır olmalısınız. İşinin ehli insanları işe almak, eğitmek ve elinizde tutmak işinizi çok kolaylaştırır. İşletme koçlarımız, motive olmuş bir ekip ve hırslı bir takım yaratmak için ekip eğitim programlarımızdan etkin işe alım sistemlerimize kadar her aşamada size yardımcı olurlar.

  ActionCOACH, Tutkularınızı yeniden keşfetmenize yardımcı olur.

  İşinizle uğraşırken sıkılıyorsanız ve hatta kendinizi hasta gibi hissediyorsanız, işinizle aşkınızı tazeleme, işe ilk başladığınız zamanki vizyon ve tutkunuzu yeniden hatırlama zamanı gelmiş demektir. Motivasyon, İşletme Koçunuz ile yürüteceğiniz çalışmanın her aşamasının temelini oluşturur. İster evden çalışın, isterseniz işe yeni başlamış olun ya da ister çok büyük bir firmayı yönetin, İşletme Koçluğu daha iyi bir işletme ve daha iyi bir yaşam tarzını size en hızlı sağlayacak tek yöntemdir.

  ActionCOACH, Size genel ekonomi ve sektörünüzdeki değişiklikleri takip etmeniz konusunda destek olur.

  Büyümek için daha fazla şey bilmeniz gerektiğini biliyorsunuz, ama sektörünüzdeki değişiklikleri, küresel ekonomideki dönüşümü ve gelişmelerin ne yönde olduğunu takip etmeye zamanınız yok. İşletme koçluğu, iş dünyasındaki eğitim yöntemini dönüştürmüştür; geleneksel danışmanlık, kitaplar ve seminerler yerine doğru bilginin doğru zamanda kullanılmasını sağlayan bir düzeye taşımıştır. Bu süreci, işletmenizi bir örnek olay olarak değerlendireceğiniz girişimci eğitimi gibi düşünebilirsiniz.

  Sistem İkonu

  ActionCOACH, Hesap verilebilir bir düzen yaratmanıza yardımcı olur.


  Bir işletme sahibi her zaman yalnızdır. Oysa sizinle konuşacak, size uzman koçluk sağlayacak, sorunlarınızı çözmenizde yardımcı olacak ve bunları fırsatlara dönüştürecek bir arkadaşa, bir rehbere her zaman ihtiyacınız vardır. Fırsat yaratmak, işletme koçlarımızın işlerinin yalnızca küçük bir parçasını oluştursa da, genellikle en değerli hizmetleridir.

  Uzman İkonu

  ActionCOACH, İkinci bir uzmanın görüşünü size sunar.

  Hesabınızı bilmek, karınızı korumak, iş sonuçlarından haberdar olmak, sizi teşvik etmek ve sizi ikna etmek için bir İşletme Koçuna İhtiyaç duyarsınız. Ağaçları görmek için ormana kuşbakışı bakabilen, yıllarca aynı sektörde çalışmaktan kaynaklanan sektör körleşmesinden uzak bir uzmana gereksiniminiz vardır. İşletmenizi özel yaşamınızın bir parçası gibi yönetebilmeniz için satış koçluğu gibi alanlarda size yardımcı olacak, sizin görmediğiniz basit şeyleri görebilecek bir rehbere sık sık gereksinim duyarsınız. İş dünyasına hizmet veren rehberler, zorlu, sevimsiz ve sormaktan kaçındığınız soruları size soracaklar. Gelin siz de dünyanın dört bir yanındaki işletme koçluğu hizmeti alan işletme sahipleri ve yöneticilerin arasına katılın. Rakiplerinizden önce büyük bir adım atın…

  İşletmenizi Bir Üst Lige Taşıyacak ActionCOACH'u Bulun!