Deprecated: preg_split(): Passing null to parameter #2 ($subject) of type string is deprecated in /home/acsitemaneger8/public_html/old.actioncoachturkey.com/wp-includes/formatting.php on line 3506

Deprecated: preg_split(): Passing null to parameter #2 ($subject) of type string is deprecated in /home/acsitemaneger8/public_html/old.actioncoachturkey.com/wp-includes/formatting.php on line 3506

Yaptığımız İşte İddialıyız

7 Noktada Gelişim Garantisi

ActionCOACH ile çalıştığınızda 17 hafta içinde işinizdeki farkı hissedeceksiniz.

ActionCOACH olarak bizimle çalışmaya başladığınız 17 hafta içinde 7 noktada sonuç almayı garanti ediyoruz, aksi durumda size sonuç alana kadar ücretsiz koçluk ediyoruz.

Çalışmalarımızda somut sonuçlar almayı GARANTİ EDİYORUZ!

Tüm programlarımız dünya çapında test edilmiş ve kendini kanıtlamıştır. Yani ActionCOACH ile çalıştığınızda somut sonuçlar alırsınız. Tüm sorumluluklarınızı yerine getiriyor, tüm koçluk seanslarına, etkinliklerine katılıyorsanız ancak memnun değilseniz veya on yedinci haftada hala istediğiniz sonuçları göremiyorsanız, sonuç alana kadar size ücretsiz koçluk ediyoruz.

garanti-ediyoruz

İşletmeniz hakkında ne kadar rahatsız edici olsa da sizinle gerçekleri paylaşacağımızı ve yapmanız gereken değişiklikleri sizinle paylaşacağımızı GARANTİ EDİYORUZ!

Bir ActionCOACH ile çalıştığınızda, aslında açık sözlü ve işinizi başarıya ulaştırmanızda size mentörlük edecek bir arkadaşa sahip olacaksınız. Yapacağınızı söylediği her şeyden sorumlu olacaksınız ve işinizde istediğiniz sonuçları alabilmeniz için ihtiyaç duyduğunuz itici gücü hissedeceksiniz.

İşletmenizin gerçekte nasıl çalıştığını ve şirketinizi nasıl başarılı bir şekilde büyüteceğinizi, öğrendiklerinizi ve bildiklerinizi herhangi bir işletmeye nasıl uygulayacağınız konusunda size bir “iş eğitimi” GARANTİ EDİYORUZ!

Çalıştığınız ActionCOACH, daha fazla zamana, daha iyi bir takıma ve daha fazla paraya ihtiyaç duyduğunuzda daha fazla kar elde etmenizi sağlayacak kanıtlanmış sistemler ve stratejiler konusunda size rehberlik edecektir.

ActionCOACH sizi “sürücü koltuğuna” oturtup sizi şirketinizin gitmek istediği noktaya götürmek, şirketinizin potansiyelini ortaya çıkarmak için oluşturacağı harita ile co-pilotunuz olarak size bu yol boyunca koçluk edecektir.

Tam gizliliği
GARANTİ EDİYORUZ!

Sizinle koçluk ilişkimiz, stratejimizin ve işinizin doğası hakkında güven ve anlayışı içerecektir. İşimizin mahremiyetini birlikte garanti ediyoruz.

güvenlik

Kârınızı artırmak için tasarlanmış bir sistem ve metodolojiyi
GARANTİ EDİYORUZ!

Tüm ticari işletme koçluk sistemimizi oluşturan 3.500’den fazla strateji ve taktiğe tam ve özel erişime sahip olmanın yanı sıra, işinizi başarılı bir şekilde oluşturmak için çeşitli metodolojik yöntemlere sahip olacaksınız.

İşletmeniz için özelleştirilmiş bir yaklaşımı
GARANTİ EDİYORUZ!

İşiniz eşsizdir ve engin iş tecrübemize güvendiğinizden, size önerdiğimiz programların eksiksiz bir açıklamasını garanti ediyoruz. Beklentilerinizi elde edeceğimiz sonuç ve sonuçlarla karşılayacağız.

Artboard-2

ActionCOACH ile iş hayatında başarıyı, siz olmadan da çalışan ticari, kârlı işletme kurmayı size öğretmeyi GARANTİ EDİYORUZ!

Siz ne kadar işinizi ve her gün “işinize gelmeyi” sevseniz de ActionCOACH size nasıl siz işinize gidemediğinizde de işlerin tıkırında işlediği bir işletme yaratabileceğinizi öğretecek. Hedefiniz ne olursa olsun, ActionCOACH’un stratejilerini, sistemlerini ve bunların size kazandıracağı avantajları kullanarak başarılı bir işletme yaratmayı öğreneceksiniz.

Bugün İşletme Analizini Yaptırın