İşinizi Büyütmenin 6 Adımı Semineri

Sadece 6 Adımda İşinizi Kâr Merkezine Dönüştürmeyi Öğreneceğiniz Ücretsiz Seminerimize Katılın!

Seminer Tarihi25 Temmuz 2023, Salı 10:00 - 12:30

Kimler İçin Uygun?İşini büyütmek isteyen, gelişime ve yeniliklere açık tüm işletme sahipleri için uygundur.

Ne Elde Edeceksiniz?İşletmenizde kazanan bir takımla %48 ciro, %61 kâr artışı sağlayacak kanıtlanmış stratejileri öğreneceksiniz.

Hemen Kaydınızı Tamamlayın

ActionCOACH 6 Adım Metodolojisi
ile Başarı Tesadüf Değil!

ActionCOACH 70+ ülkede ve Türkiye’de sürekli güncellenen içerikleriyle günümüzde işletmelerin ihtiyaçlarına odaklanarak 6 Adım Semineri içeriğini ve akışını güncellemektedir.

Yurt dışında ve yurt içinde binlerce koçun geliştirmeleriyle hazırlanan seminerler, her zaman işletme sahiplerinin ihtiyaçlarına odaklanan çözüm odaklı bir seminer olarak, katılımcılardan aldığı olumlu geri dönüşlerle başarısını kanıtlamaktadır.

ActionCOACH İşletme Koçu
Size Nasıl Yardımcı Olabilir?

İşletmenizde karşılaştığınız zorluklar ne olursa olsun, işletme koçlarınız olarak size gözden kaçırdığınız uzmanlığı, perspektifi, hesap verilebilirliği ve sorgulamanızı sağlayacak soruların cevabını bulmanıza destek oluyoruz!

ZAMAN
Zamanınızı doğru yönetebiliyor musunuz yoksa kaçırdığınız şeyler çok mu fazla?

EKİP
Kazanan takımlar oluşturmanın anahtarları üzerinde çalışıyor musunuz?

PARA
İşletmenizden istediğiniz nakit akışını ve kârlılığı sağlayabiliyor musunuz?

PAZARLAMA & SATIŞ
Potansiyel müşterilerinizin ilgisini çekebiliyor musunuz?

6 Adım Seminerimizi Katılan İşletme Sahipleri Anlatıyor... "Bir seminere katıldım, hayatım değişti!" diyen işletme sahipleri anlatıyor...

0

yıllık deneyimden faydalanın.

0

strateji ile işinizi büyütün.

0

cironuzu artırın.

0

kâr edin.

Doğru Adımlar Atarak Doğru Sonuçlara Ulaşın

İşletmeniz Olmasını İstediğiniz Yerde Mi?

İşletmenizin potansiyeline inanıyorsanız ve daha fazla müşteri, daha fazla gelir ve daha fazla kâr istiyorsanız aşağıdaki sorulara cevap arıyor olmalısınız;

– Nakit akışınız tutarlı ve öngörülebilir mi?

– Doğru kişileri işe alıyor musunuz? Hayalinizdeki ekibe sahip misiniz?

– Zamanınızı daha iyi yönetseniz daha iyi sonuçlar elde edebileceğinizi düşünüyor musunuz?

– ‘İş Planı ‘ denen olguyu gözümüzde büyütmeden , doğru planları yaparak , doğru işleri doğru zamanda, daha verimli sonuçlar alacak şekilde sürdürmek ve geliştirmek, kulağa nasıl geliyor?

– Diğer işletme sahipleri neyi farklı yaparak daha fazla kâr elde ediyor?

Katılacağınız 6 Adım Semineri ile ActionCOACH’un 28 yıllık deneyiminden faydalanarak bu sorulara cevap bulacaksınız. 12 ayda cironuzu %46, kârınızı % 61 artırabileceğiniz 5 Adım Formülü’nü 6 Adım Semineri’ne katılarak öğrenin ve işletmenizde uygulamaya başlayın.

6 Adım Metodolojisi İle İlgili Daha Fazlasını Öğrenin

Seminerde inceleyeceğiniz ve kendi işletmenize göre yorumlayacağınız başlıkların bakış açısını incelemek için sizler için hazırladığımız e-kitabı hemen indirerek okumaya başlayın!
6 Adim Metodolojisi ile ilgili Daha Fazlasini ogrenin

Mükemmel Sonuçlara Ulaşmak için Neler Konuşacağız?

İşletmenizi doğru yapılandırarak bir üst lige emin adımlarla nasıl ilerleyeceğinizi

İşletmenizin verimliliğini ve kârlılığını maksimum seviyede tutabileceğinizi.

Yetenekli ve motivasyonu yüksek A Takımınızı nasıl kuracağınızı.

Şirketinizi değişken ekonomik koşullara nasıl adapte edeceğinizi.

Sistemli çalışma ile işletmenizin geleceğini nasıl sağlamlaştıracağınızı.

Pazarlama ve reklam yatırımlarınızı nasıl kâra dönüştüreceğinizi.

Fırsatlara odaklanarak işletmeniz için avantajlar yaratacağınızı.

Hazırlayacağınız planlar ile zamanınızı daha verimli nasıl kullanabileceğinizi.

Özge ToramanSunucu / ActionCOACH Türkiye Kurucu Ortağı ve İşletme Koçu

Boğaziçi Üniversitesi’nden mezun olduktan sonra Interbank MT’si olarak başladığı kariyerini Fortis Bank, Deutsche Bank, Akbank kurumlarında kurucu yöneticisi, Anadolu saha bölge yöneticisi, bölüm yöneticisi, ülke satış yönetici direktörü pozisyonlarında başarılara imza attı ve Türkiye’deki ilk Bankasurans bölümü kurmak için sorumlu oldu. 

Özge Toraman edindiği tüm deneyimleri koçluk yetenekleriyle harmanlayarak Dünyanın 1 numaralı İşletme Koçluğu firması olan ActionCOACH‘un Türkiye Ofisi Kurucu Ortağı olarak İşletme ve Yönetici Koçluğu yapıyor.

Değişime, gelişime ve öğrenmenin gücüne olan inancıyla ActionCOAH İşletme ve Yönetici Koçu olarak girişimcilerin, yöneticilerin ve işletme sahiplerinin vizyon ve hedeflerine ulaşmaları için çıktıkları yolculuklarında bilgi ve tecrübesi ile destek oluyor.

Ayşegül CoşkunerSunucu / ActionCOACH Türkiye Kurucu Ortağı ve İşletme Koçu

ODTÜ’den mezun olduktan sonra kariyerini Akbank, Deutsche Bank ve HSBC Bank’ta sürdüren Ayşegül Akşak, ürün geliştirme ve pazarlamaya dair her alanda deneyim kazandıktan sonra Dünyanın 1 Numaralı İşletme ve Yönetici Koçluğu firması olan ActionCOACH’un Türkiye Kurucu Ortağı olarak deneyimiyle işletme sahiplerinin refahı için çalışmaya başladı.

ActionCOACH Türkiye Kurucu Ortağı ve ActionCOACH İşletme Koçu Ayşegül Akşak, İşletmelerin yeniden yapılanma ve büyüme süreçlerinde işletme sahiplerine eşlik ederek hayallerine ulaşmalarına yardım ediyor ve sürekli öğrenmelerine katkıda bulunuyor. 

Aynı zamanda melek yatırımcı olan Ayşegül Akşak, hayatının kalan kısmını, girişimci olmak isteyen gençlere, start-up’ların kanatlanıp uçmasına, kadın patronların her şeye rağmen işlerini büyütmelerine, yeni teknolojilere uyumlanmasına, yeni pazarlara açılmasına ve 2. kuşak gençlerin devir teslim süreçlerine destek olarak geçiriyor.

Devrim Cin GüneySunucu / ActionCOACH Türkiye İşletme Koçu

Şulenur ManapSunucu / ActionCOACH Türkiye İşletme Koçu

Başarı Hikayelerimiz ActionCOACH Türkiye ile işini bir üst lige taşıyan müşterilerimiz anlatıyor...

İşletmenizde Mükemmel Sonuçlar İçin Şimdi Harekete Geçin!

İşletmenize 360 derece bakabilmek için sadece 2 saatinizi ayırarak 6 Adım Seminerimize katılın. Tüm bu sayfada gördüklerinizi ve daha fazlasını öğreneceksiniz. İşletmenizin tam potansiyeline nasıl ulaşabileceğini öğrenmek için, zamanınızın bir kısmını ayırmayı işinize borçlu değil misiniz?