Vizyonumuz

“İş dünyasının eğitilmesi aracılığıyla dünya refahının artırılmasına katkıda bulunmak.”

Amacımız

“Her şirkete bir işletme koçu.”

Misyonumuz

ActionCOACH, her zaman dengeli, tamamlayıcı ve dürüst olmayı amaçlayan, kendini adamış, pozitif ve başarılı insanlardan oluşan bir ekiptir. ActionCOACH ekibi olarak temasta olduğumuz herkesle, bizden en üst düzeyde faydalanmaları, olmak istedikleri insana dönüşmeleri ya da erişmek istedikleri hedeflere erişmelerini garantilemek için “Kültürümüzün 14 İlkesi”nin çizdiği çerçevede çalışırız.

Bizimle rekabet ettiğine inanan herkesle “işbirliğiyle rekabet” ilkesi çerçevesinde çalışırız. İşimiz, “eğlendirerek eğitim”dir. Eğlenceli ve keyifli bir eğitim ortamı yaratarak kendimizi, müşterilerimizi ve birlikte çalıştığımız herkesi eğitiriz. Sesli, görüntülü eğitim araçları, CD’ler, basit ama etkili çalışma kitapları, workshop’lar ve seminerler aracılığıyla müşterilerimize dünyanın en gelişmiş pazarlama ve iş geliştirme tekniklerini sunarız.

İster şirket içinde geliştirilsin, isterse de dışarıdan edinilmiş olsun bütün ürün ve hizmetlerimiz para ile elde edilebilecek en yüksek kalitededir; en yüksek katma değeri sağlayacak şekilde, en son ve en etkili eğitim metodolojileri kullanılarak hazırlanır.

ActionCOACH müşterileri, küçük, orta, büyük hangi boyutta olursa olsunlar, hedeflerine ulaşmalarında onlara yardımcı olacağımızı bilirler ve onlara verdiğimiz sözleri ve taahhütleri yerine getireceğimizden emin olarak bizimle çalışırlar. Biz, ileri görüşlü, öğrenmeye ve büyümeye istekli, ekibin bir parçası olmayı seven, bir organizasyonun insanlardan oluştuğunu bilen ve bu organizasyonu geliştirmeye hevesli insanlarla ve şirketlerle çalışmayi severiz.

Müşterilerimizi büyüklükleri nedeniyle değil niyetleri nedeniyle seçeriz. Çünkü biz insanın önemli olduğunu, şirketlerin bir sistem çerçevesinde yönetilmesi gerektiğini biliriz. Müşterilerimizin şirketlerini büyütmeleri için gereken en pratik, en uygulanabilir ve en hızlı uygulanabilecek stratejileri öneririz. Müşterilerimize, işlerini geliştirmeleri için gereksinim duydukları, ruhu, özgürlüğü ve dinamizmi onlara tekrar kazandırırız.