Deprecated: preg_split(): Passing null to parameter #2 ($subject) of type string is deprecated in /home/acsitemaneger8/public_html/old.actioncoachturkey.com/wp-includes/formatting.php on line 3506

Deprecated: preg_split(): Passing null to parameter #2 ($subject) of type string is deprecated in /home/acsitemaneger8/public_html/old.actioncoachturkey.com/wp-includes/formatting.php on line 3506

Stratejik Partnerlerimiz

Partnerlerimizle Daha Güçlüyüz

BNI

BNI, her ticari veya profesyonel alandan tek bir kişinin iş grubuna katılmasına izin veren 33 yıllık bir iş ve meslek kuruluşudur. Şu anda 75 üzerinde ülkede, her hafta 8060 çalışma grubu ve 222 bin üyesiyle BNI, dünyanın en başarılı ve spekülasyondan uzak tek iş yönlendirme organizasyonudur.

TÜSİAD

1971 yılında kurulan TÜSİAD, Türkiye’nin önde gelen girişimcilerinin ve iş dünyası yöneticilerinin oluşturduğu gönüllü bir iş dünyası kuruluşudur. TÜSİAD ile BORGİP (Bölgelerarası Ortak Girişim Projesi) kapsamında iş ortaklığımız bulunmaktadır.

TÜRKONFED

Bölgesel ve sektörel iş dünyası temsil örgütlerinin çatı kuruluşu olan Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED), gönüllülük esasına göre kurulmuş bağımsız bir sivil toplum kuruluşudur. TÜRKONFED, Türkiye’nin her bölgesine yayılmış etkin üye yapısı ve sayısı ile Türkiye’nin en büyük iş dünyası örgütleri içinde yer almaktadır.

ARYA

Arya Kadın Yatırım Platformu, Türkiye’nin ilk ve tek kadın odaklı yatırım platformudur. Kadın liderliğindeki şirketleri, “Akıllı Para” yatırımı yaparak maddi kaynakların ötesinde değer katabilecek kadın ve kadının gücüne inanan erkek melek yatırımcılar ile bir araya getirir.

BİZBİZZE

BizBizze her kesimden kadının sosyal ve ekonomik yaşamda etkili çalışmalar yapmasını desteklemektedir.

EMCC

EMCC (European Mentoring & Coaching Council /Avrupa Yönderlik ve Koçluk Derneği), Avrupa genelindeki mentorluk ve koçluk alanında başarılı uygulamaları teşvik etmeyi ve başarılı uygulama beklentilerini artırmayı hedeflemektedir.