Deprecated: preg_split(): Passing null to parameter #2 ($subject) of type string is deprecated in /home/acsitemaneger8/public_html/old.actioncoachturkey.com/wp-includes/formatting.php on line 3506

Deprecated: preg_split(): Passing null to parameter #2 ($subject) of type string is deprecated in /home/acsitemaneger8/public_html/old.actioncoachturkey.com/wp-includes/formatting.php on line 3506

Sağlam İşletmeler WebinarıActionCOACH Hepşen Erginakın

Tarih: 13 Kasım 2021, Cumartesi Saat: 09:30

Sunucu:
ActionCOACH İşletme Koçu Hepşen Erginakın

Etkinlikte yer almak ister misiniz? Zaman kaybetmeyin!

13.11.2021 Cumartesi 9.30 – 11.30 ZOOM / ‘‘Ücretsiz’’ Sağlam İşletmeler Webinarı

Değişimin çok hızlı yaşandığı çağımızda birçok işletme için mevcudu korumak ve günü kurtarmak aslında geriye sarmak anlamına geliyor, öyle değil mi? Birçok işletme sahibinin aklında şu soru var:

‘’KRİZ DÖNEMLERİNDE DAHİ BANA BAĞIMLI OLMADAN SÜREKLİ GELİŞEN İLERLEYEN TIKIR TIKIR ÇALIŞAN TİCARİ KARLI VE SÜREKLİ NAKİT AKIŞI YARATAN BİR İŞLETMEM OLABİLİR Mİ? YAPANLAR BUNU NASIL YAPIYOR?‘’

• Bunu öğrenmek için yapacağınız tek bir şey var:

O da bu webinara katılmak! Kendini ve işini geliştirmek isteyen, geniş bakış açısına sahip iş insanlarıyla bir araya gelmek üzere düzenlediğimiz Sağlam İşletmeler Webinarı’nda sizi de aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağız.

Webinarda neler olacak?

📍 Platinium MasterCOACH Hepşen Erginakın ‘ın 20 yıllık üst düzey bankacılık deneyimi ve 6 yıllık işletme koçluğu bilgilerini dinleyeceksiniz.Kendisi İşletme Koçluğu alanında Türkiye’de tek, Avrupa bölgesinin 3 MasterCOACH ’undan birisidir. 6 yılda binlerce işletmenin hedeflerine ulaşmasına yardımcı olmuştur.

Neler mi öğreneceksiniz?

🎯 Bir işletmenin 6 adımda nasıl büyüyebileceğini,

🎯 Yetkin ekiplere nasıl sahip olabileceğinizi,

🎯 378 ayrı yöntemle %46 ciro %61 kar artışı sağlamanın yöntemlerini,

🎯 DISC Davranış modelini,

🎯 İşletmenizde sistem kurmanın 9 adımını,

🎯 Size bağımlı olmadan da tıkır tıkır işleyen bir işletme sahibi olmak için çıkacağınız 6 basamağı ve İşletmenizin kaçıncı basamakta olduğunu.

İddia ediyorum; ertesi gün işinizde kullanmaya başlayacağınız en az 5 yeni fikirle bu etkinlikten ayrılacaksınız. Sınırlı katılımcı ile gerçekleşecek olan ve size tam anlamı ile zorlu şartlarda hayatta kalıp işinizi geliştirmenizi anlatacak olan bu programda yerinizi mutlaka alın. 13.11.2021 Cumartesi 9.30’da görüşmek dileğiyle.

Teşekkürler.

ActionCOACH İşletme Koçu

Hepşen ERGİNAKIN Ve Ekibi