Deprecated: preg_split(): Passing null to parameter #2 ($subject) of type string is deprecated in /home/acsitemaneger8/public_html/old.actioncoachturkey.com/wp-includes/formatting.php on line 3506

Deprecated: preg_split(): Passing null to parameter #2 ($subject) of type string is deprecated in /home/acsitemaneger8/public_html/old.actioncoachturkey.com/wp-includes/formatting.php on line 3506

Sağlam İşletmeler SemineriActionCOACH Hepşen Erginakın

Tarih: 22 Şubat 2021, Pazartesi Saat: 20:00

Sunucu:
ActionCOACH İşletme Koçu Hepşen Erginakın

Etkinlikte yer almak ister misiniz? Zaman kaybetmeyin!

22.02.2021 Pazartesi 20.00 – 22.00 ZOOM / Sağlam İşletmeler Webinarı
‘’Bana bağımlı olmadan da sürekli gelişen, ilerleyen, tıkır tıkır çalışan ticari, karlı ve sürekli nakit akışı yaratan bir işletme sahibi olmak nasıl mümkün olabilir?’’ sorusunun yanıtını öğrenmek ister misiniz?
Kendini ve işini geliştirmek isteyen, geniş bakış açısına sahip iş insanlarıyla bir araya gelmek üzere düzenlediğimiz Sağlam İşletmeler Webinarı’nda sizi de aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağız.
Webinarda neler olacak? 📍
Platinium MasterCOACH Hepşen Erginakın ‘ın 20 yıllık üst düzey bankacılık deneyimi ve 5 yıllık işletme koçluğu bilgilerini dinleyeceksiniz. Kendisi İşletme Koçluğu alanında Türkiye’de tek, Avrupa bölgesinin 3 MasterCOACH ’undan birisidir. 5 yılda binlerce işletmenin hedeflerine ulaşmasına yardımcı olmuştur.
Neler mi öğreneceksiniz?
🎯 Bir işletmenin 6 adımda nasıl büyüyebileceğini,
🎯 Yetkin ekiplere nasıl sahip olabileceğinizi,
🎯 378 ayrı yöntemle %46 ciro %61 kar artışı sağlamanın yöntemlerini,
🎯 DISC Davranış modelini,
🎯 İşletmenizde sistem kurmanın 9 adımını,
🎯 Size bağımlı olmadan da tıkır tıkır işleyen bir işletme sahibi olmak için çıkacağınız 6 basamağı ve İşletmenizin kaçıncı basamakta olduğunu.
İddia ediyorum; ertesi gün işinizde kullanmaya başlayacağınız en az 5 yeni fikirle bu etkinlikten ayrılacaksınız.
Sınırlı katılımcı ile gerçekleşecek olan ve size tam anlamı ile zorlu şartlarda hayatta kalıp işinizi geliştirmenizi anlatacak olan bu programda yerinizi mutlaka alın. 22.02.2021 Pazartesi 20.00’da görüşmek dileğiyle.

Teşekkürler.
ActionCOACH İşletme Koçu
Hepşen ERGİNAKIN Ve Ekibi