Deprecated: preg_split(): Passing null to parameter #2 ($subject) of type string is deprecated in /home/acsitemaneger8/public_html/old.actioncoachturkey.com/wp-includes/formatting.php on line 3506

Deprecated: preg_split(): Passing null to parameter #2 ($subject) of type string is deprecated in /home/acsitemaneger8/public_html/old.actioncoachturkey.com/wp-includes/formatting.php on line 3506

25 Ocak 2022 ProfitCLUB - Birlikte Büyüyen Kârlı İşletmeler Kulübü

Tarih: 25 Ocak 2022, Salı Saat: 20:00 – 22:00

Sunucu ve Moderatör:
ActionCOACH Kurucu Ortağı ve İşletme Koçu Özge Toraman

Kırmızı Koltuk Moderatörleri:
ActionCOACH İşletme Koçları

Misafirinizle birlikte katılmanın keyfini yaşarken indirimli fırsattan yararlanın! Üstelik misafiriniz ücretsiz katılsın.

Daha fazla bilgi almak için hemen tıklayın.

3

ProfitCLUB – Birlikte Öğrenen Kârlı İşletmeler Kulübü

ActionCOACH’un klasik organizasyonlardan farklı olarak tasarladığı ProfitCLUB; açık fikirli, ezberini bozarak bir üst lige çıkmaya hazır işletme sahiplerinin yeniden eğitilmesi yoluyla öğrendiğini hem maddi hem manevi kazanca çevirmesini sağlayacak olan kârlılık, öğrenme ve network kulübüdür. 

ProfitCLUB satış odaklı değil, üyelerinin aktif öğrenmesine ve gelişimine odaklı bir programdır.

Neden Bu Online Çalıştayı Düzenliyoruz?

İşletmenizi bir üst lige taşırken neler yaşadığınız hakkında benzer deneyimleri yaşamış işletme sahipleriyle, yargılanmayacağınızı bilerek açık ve dürüst bir şekilde iletişim kurmayı hiç deneyimlemiş miydiniz? ProfitCLUB ile iş ağınızı genişletecek, yargılanmayacağınız bir ortamda düşüncelerinizi, başarılarınızı, sorunlarınızı paylaşacak, hem kendiniz için bir danışman kurul içinde olacak hem de diğer katılımcıların danışman kurulunda olacaksınız.

 • ProfitCLUB’da grup olarak öğrenmeyi ve birbirinizden öğrenmeyi deneyimleyeceksiniz. Kendi deneyimlerinizle diğer iş insanlarına ilham ve destek olacaksınız.
 • ProfitCLUB’da güven duyduğunuz samimi, iş birliği yapılan ve hesap verebilir bir ekip ortamında yer alacaksınız.
 • ProfitCLUB’da liderlik yeteneklerinizi geliştirerek işinizi geliştirmek için bu yetenekleri kullanmayı öğreneceksiniz.

Anahtar Noktalar – Neler Konuşacağız?

 1. Her aya özel bilginizi, kârınızı ve işinizi geliştirmenize yardımcı olmak için seçilen temel konuyu kapsayan uzman konuşcı sunumları
 2. ActionCOACH İşletme Koçlarından aya özel bir sunumu
 3. Zamanı yönetmeyi ve her an formda kalmayı
 4. Performansınızı iyileştirmeyi
 5. İnançlarınızı ve değerlerinizi yeniden pozisyonlayarak iş sonuçlarınızı gözle görülür bir şekilde nasıl geliştireğinizi
 6. Kanıtlanmış 380+ ActionCOACH stratejisini
 7. Süreçlerinizi geliştirmek ve yüksek performanslı bir ekip yaratmak için pratik yöntemleri
 8. İşletmeniz için kritik konularını

 

Seminerimize Katılın, İşinizi Bir Üst Lige Taşımak İçin İhtiyaç Duyduğunuz Beceri, Bilgi ve Güveni Artıracak, Gelişiminize Katkı Sağlayacak Grubun Bir Parçası Olun!