Deprecated: preg_split(): Passing null to parameter #2 ($subject) of type string is deprecated in /home/acsitemaneger8/public_html/old.actioncoachturkey.com/wp-includes/formatting.php on line 3506

Deprecated: preg_split(): Passing null to parameter #2 ($subject) of type string is deprecated in /home/acsitemaneger8/public_html/old.actioncoachturkey.com/wp-includes/formatting.php on line 3506

İşletmenizi Korona Salgınının Ekonomik Etkilerinden Korumanın AdımlarıÜcretsiz Online Seminerimize Katılın!

Tarih: 14 Nisan 2020, Salı Saat: 19:00 – 20:00

Sunucu:
ActionCOACH İşletme Koçu Ayşegül Tozkoparan

Ayşegül Tozkoparan

Error: Contact form not found.

Korona Salgını işinizi etkileyecek ve şu anda emin olabileceğimiz tek şey değişim – bu yüzden uyum sağlamayı planlamanız gerekiyor.

Neden Bu Online Semineri Düzenliyoruz?

Korona Salgını dünya çapında bir acil sağlık önlemi durumuna neden oldu. Gittikçe daha fazla işletme sosyal uzaklaşma ve karantina önlemlerinden etkilendiği için bu durum gün geçtikçe daha büyük bir ekonomik paniğe neden oluyor. Büyük şirketler ekonomik zorluklar için acil durum planına sahip olabilir ancak sınırlı mali kaynakları olan KOBİ’ler ve yeni işletmeler aşırı kayıp veya hatta iflas riskiyle karşı karşıya.

Bir işletme sahibi olarak sahip olabileceğiniz endişeleri göz önünde bulundurarak, dünyanın bugün karşı karşıya kaldığı KORONA SALGINININ EKONOMİK ETKİLERİNDEN İŞLETMENİZİ KORUMAK İÇİN ATMANIZ GEREKEN ACİL ADIMLARI öğrenebileceğiniz bu ACİL online semineri düzenliyoruz.

ActionCOACH İşletme Koçları olarak şimdiden birçok işletmenin “Acil Durum Eylem Planı” çalışmasını tamamladık. Her işletmenin bu belirsizlik ve panik ortamından kurtularak sakinleşmesi ve planlamalarını yapmasını sağlamak için online seminerlerimize devam edeceğiz.

Anahtar Noktalar – Neler Konuşacağız?

1. Sürekli İletişim, Herkesle İletişim
2. Liderlik Edin
3. İşletmenizi Etkileyen Döngüleri Bilin
4. Değişen Ticari Kuralları Bilin
5. Mali Disiplin
6. Finansal Kaynakları Kullanma
7. İnsan Kaynakları Gücünüz
8. Uzaktan Çalışmayı Planlayın ve Çalışanlarınızın Uzaktan Çalışmasını Sağlayın.
9. Online Satış/Adrese Teslim
10. Yeni Dönemde Pazarlama ve Satış
11. Müşteri Veritabanınıza Teklifler Sunun

#PanikYapmayınPlanYapın 
#İşletmeKoçunYanında