Deprecated: preg_split(): Passing null to parameter #2 ($subject) of type string is deprecated in /home/acsitemaneger8/public_html/old.actioncoachturkey.com/wp-includes/formatting.php on line 3506

Deprecated: preg_split(): Passing null to parameter #2 ($subject) of type string is deprecated in /home/acsitemaneger8/public_html/old.actioncoachturkey.com/wp-includes/formatting.php on line 3506

Küçük İşletmeden Büyük İşletmeye 6 Adım Semineri

Tarih: 15 Ağustos 2023, Salı Saat: 10:00 – 12:30

Sunucu:

ActionCOACH İşletme Koçu Burak Nakıboğlu

Küçük İşletmeden Büyük İşletmeye 6 Adım Semineri

Ticari dünyanın değişen dinamikleri, zorlukları ve belirsizlikleri içerisinde bahanelerin ardına sığınıp bekleyenlerden mi yoksa fırsatları görüp büyüyen işletmelerden mi olacaksınız?

Sizi, ActionCOACH İşletme Koçunuz eşliğinde işinize 360° bakacağınız ücretsiz online seminerimize davet ediyoruz! Küçük İşletmeden Büyük İşletmeye 6 Adım Semineri’nde kendinize ve işletmenize yeni bir açıdan bakacaksınız.

Neden Bu Online Semineri Düzenliyoruz?

Ekonomik dalgalanmaların, hızla gelişen teknolojik uygulamaların ve değişen tüketici davranışlarının olduğun bir ekosistemde büyüyen işletmeler olmakla birlikte birçok işletme de ya yerinde sayıyor ya da kapanıyor. İşletmelerin bu koşullarda sağlam temeller üstünde büyüyebilmesinin sihirli anahtarları: Sistemleri ve işletme sahiplerinin bakış açıları. Küçük İşletmeden Büyük İşletmeye 6 Adım Semineri, bir işletme sahibi olarak kendinize ve işletmenize yeni bir bakış açısı ile bakma fırsatı sunuyor.

ActionCOACH İşletme Koçları olarak 380’den fazla kanıtlanmış ActionCOACH Stratejimiz ve metodolojilerimiz ile işletmelerin iyiden mükemmele gittikleri yolculuklarında işletme sahiplerine eşlik ediyoruz. İşletmelerin önlerindeki fırsatları görebilemeleri, işlerini geliştirebilmeleri için ücretsiz online seminerler düzenliyoruz. İşletme sahiplerine co-pilotluk yaparak ülke refahımızda katkı sağlamak birlerin en büyük amacı.

Seminere Kimler Katılmalı?

Sektör bağımsız tüm KOBİ’ler, kendi uzmanlığını bir üst seviyeye çıkarıp kendi işletmesini açmış tüm girişimci işletme sahipleri, ortakları olan işletmeler.

Anahtar Noktalar – Seminerde Neler Konuşacağız?

  1. İşletmenizi doğru yapılandırarak bir üst lige emin adımlarla nasıl ilerleyeceğinizi.
  2. İşletmenizin verimliliğini ve kârlılığını maksimum seviyede nasıl tutacağınızı.
  3. Yetenekli ve motivasyonu yüksek A Takımınızı nasıl kuracağınızı.
  4. Şirketinizi değişken ekonomik koşullara nasıl adapte edeceğinizi.
  5. Sistemli çalışma ile işletmenizin geleceğini nasıl sağlamlaştıracağınızı.
  6. Pazarlama ve reklam yatırımlarınızı nasıl kâra dönüştüreceğinizi.
  7. Fırsatlara odaklanarak işletmeniz için ne gibi avantajlar yaratacağınız.
  8. Hazırlayacağınız planlar ile zamanınızı daha verimli nasıl kullanabileceğinizi.

 

Ücretsiz Seminerimize Katılın, Zorluklar Büyümenize Engel Olmasın!

 

Küçük İşletmeden Büyük İşletmeye 6 Adım Semineri ile ilgili daha detaylı bilgi almak için tıklayın!