Deprecated: preg_split(): Passing null to parameter #2 ($subject) of type string is deprecated in /home/acsitemaneger8/public_html/old.actioncoachturkey.com/wp-includes/formatting.php on line 3506

Deprecated: preg_split(): Passing null to parameter #2 ($subject) of type string is deprecated in /home/acsitemaneger8/public_html/old.actioncoachturkey.com/wp-includes/formatting.php on line 3506

6 Adım Semineri

Tarih: 1 Ağustos 2023, Salı Saat: 10:00 – 12:30

Sunucu:

ActionCOACH Kurucu Ortağı ve İşletme Koçu Ayşegül Coşkuner

Oyunu Değiştirmenin 6 Adımı Semineri

Tüm işletmelerin içinde olduğu belirsizlikte, bahanelerin ardına sığınıp bekleyenlerden mi, fırsatları görüp büyümeye devam edenlerden mi olacaksınız?

ActionCOACH İşletme Koçu eşliğinde işinize 360° bakma imkanını yakalamak için sizleri ücretsiz katılabileceğiniz online seminerimize davet ediyoruz! Oyunu Değiştirmenin 6 Adımı Semineri’ne katılarak kendinize ve işletmenize yeni bir açıdan bakacaksınız.

Neden Bu Online Semineri Düzenliyoruz?

Pandeminin ekonomi üstündeki etkisiyle birlikte işletmelerden bazıları işlerine kaldıkları yerden devam etti, bazıları yükselerek ilerledi. Bu yolda giderken belirsizliğin çıkardığı korkuları aşmak işletmelerin önlerini görmeleri ile mümkün. Oyunu Değiştirmenin 6 Adımı Semineri katılımcılarımızın hem kendilerine hem işletmelerine yeni bir bakış açısı ile bakmalarını ve kanıtlanmış 380’den fazla ActionCOACH Stratejimizi uygulayabilir hale gelmelerini sağlayarak işletmelerini iyiden mükemmele gitmelerini sağlıyoruz.

ActionCOACH İşletme Koçları olarak birçok işletmenin iyiden mükemmele gideceği yola eşlik ediyoruz. Her işletmenin bu belirsizlik ve panik ortamından kurtularak sakinleşmesi, önündeki fırsatları görmesi, gelecek planlamalarını yapmasını sağlamak için ücretsiz online seminerlerimize devam edeceğiz.

Anahtar Noktalar – Neler Konuşacağız?

  1. İşletmenizi doğru yapılandırarak bir üst lige emin adımlarla nasıl ilerleyeceğinizi.
  2. İşletmenizin verimliliğini ve kârlılığını maksimum seviyede tutabileceğinizi.
  3. Yetenekli ve motivasyonu yüksek A Takımınızı nasıl kuracağınızı.
  4. Şirketinizi değişken ekonomik koşullara nasıl adapte edeceğinizi.
  5. Sistemli çalışma ile işletmenizin geleceğini nasıl sağlamlaştıracağınızı.
  6. Pazarlama ve reklam yatırımlarınızı nasıl kâra dönüştüreceğinizi.
  7. Fırsatlara odaklanarak işletmeniz için avantajlar yaratanızı.
  8. Hazırlayacağınız planlar ile zamanınızı daha verimli nasıl kullanabileceğinizi.

 

Ücretsiz Seminerimize Katılın, Zorluklar Büyümenize Engel Olmasın!

 

Oyunu Değiştirmenin 6 Adımı Semineri ile ilgili daha detaylı bilgi almak için tıklayın!