17 Haziran 2023 GrowthCLUB - 90 Günlük Planlama

Çalıştay Tarih: 17 Haziran 2023, Cumartesi Saat: 09:00 – 14:45

Sunucu ve Moderatör:
ActionCOACH Kurucu Ortağı ve İşletme Koçu Ayşegül Coşkuner

17 haziran 2023 growthclub

GrowthCLUB – 90 Günlük Planlama Çalıştayı

İşletmelerin yalnızca %3’ünün yazılı bir plana sahip olduğunu biliyor musunuz? Peki yazılı plana sahip olanların, yazılı planı olmayanlardan 10 kat daha fazla gelir elde ettiklerini?

ActionCOACH İşletme Koçlarının eşliğinde işinize ve kendinize yeni bir açıdan bakacak, hedeflerinizi belirleyecek, önceliklendirecek ve işletmenizin gelecek 90 gününü planlayacaksınız. Önünüzdeki üç ayı işletmenizi kâra geçirecek, büyütecek, takımınızı genişletecek ve hatta hayallerinizi gerçekleştirmek için emin adımlar atacaksınız!

Neden Bu Online Çalıştayı Düzenliyoruz?

Sizi hedeflerinize ulaştıracak yol haritanızı GrowthCLUB – 90 Günlük Planlama Çalıştayı ile oluşturacaksınız.

Birçok işletme sahibi işlerin yoğunluğundan sadece anlık işlere odaklanabilir. Ancak hedeflere ulaşmak için ileriyi görmek gerekir. Herkes plan yaptığını sanar ancak siz doğru planı yaptığınızdan emin misiniz? Aklınızdaki planları yazıya dökmek onları gerçekleştirmek için gereken ilk adımdır. Sizin en temel 3 iş hedefiniz belli mi? Hedeflerinize doğru giden, doğru hazırlanmış adım adım bir yol haritasını birlikte oluşturalım.

İşletmenizi hedeflerine ulaştıracak 90 günlük bir iş planını nasıl yazacağınızı size öğreteceğiz. Ayrıca, başarı için uygulamanız gereken taktiklere erişebileceksiniz. İlk GrowthCLUB’ınızın sonunda, işinizin 90 gün sonra nerede olacağına dair net bir resme ve sizi oraya götürmek için adım adım bir plana sahip olacaksınız.

GrowthCLUB – 90 Günlük Planlama Çalıştayı iki oturum şeklinde gerçekleşiyor. İlk oturumda 90 Günlük Planlama oturumundan önce GrowthCLUB – Ön Hazırlık Çalıştayı ile planlama öncesi hazırlıklarımızı tamamlayacaksınız. İkinci oturumda ise İşletme Koçunuz ile birlikte işletmenizin bütün fonksiyonlarının üzerinden geçerek işletmeniz için 90 Günlük Aksiyon Planınızı oluşturacaksınız.

Anahtar Noktalar – Neler Konuşacağız?

  1. İşletmenizin temel taşlarını
  2. İşletmenizin rakiplerinizden nasıl ayırdığınızı ve ayıracağınızı
  3. İşletmenizin gelecek 90 günkü temel hedeflerini belirlemeyi
  4. Hedeflerinizin önceliklendirmeyi
  5. Hedeflerinize nasıl ulaşacağınızı
  6. Kanıtlanmış 380+ ActionCOACH stratejisini
  7. İstikrarı ve düzeni nasıl yakalayacağınızı
  8. İşletmenizin geleceğinin resmini

 

Seminerimize Katılın, Planlayarak Büyüme Fırsatını Yakalayın!

 

GrowthCLUB – 90 Günlük Planlama ile ilgili daha detaylı bilgi almak için tıklayın!