Deprecated: preg_split(): Passing null to parameter #2 ($subject) of type string is deprecated in /home/acsitemaneger8/public_html/old.actioncoachturkey.com/wp-includes/formatting.php on line 3506

Deprecated: preg_split(): Passing null to parameter #2 ($subject) of type string is deprecated in /home/acsitemaneger8/public_html/old.actioncoachturkey.com/wp-includes/formatting.php on line 3506

ActionCLUB - PATRONLAR AKADEMİSİActionCOACH Gülfidan Bereket, Kemal Bereket

Tarih: 10 Temmuz 2023, Pazartesi Saat: 20:00

Sunucu:
ActionCOACH İşletme Koçu Gülfidan Bereket

ActionCOACH İşletme Koçu Kemal Bereket

Etkinlikte yer almak ister misiniz? Zaman kaybetmeyin!

İşletme sahipleri, genellikle müşterilerine sunacakları ürün ve hizmet içeriği ile ilgili üst seviyede uzmanlık sahibidirler. Ancak işletmenin başarılı bir şekilde yönetilmesini ve büyümesini sağlayacak strateji oluşturma, pazarlama, satış, finansal okuryazarlık, nakit akışı ve yönetimi gibi konularda da uzmanlaşmaları, fark yaratan ve sürekli büyüyen bir işletmenin sahibi olmaları için önemlidir.

ActionCLUB Patronlar Akademisi, bir grup koçluğu programı olarak tasarlanmıştır. İşletme sahiplerinin yeni çağa uygun işletme dinamiklerini öğrenmelerini amaçlamaktadır. Bu programa katıldığınızda, kendi işletmenize özel çözümlerin üretilmesini ve uygulamaya alınmasını sağlayacaksınız.

ActionCLUB Patronlar Akademisi Programı, tüm dünyada on binlerce işletme sahibinin hedeflerine ulaşması için önerilen en etkili programlarımızdan biridir.

Program boyunca 2 haftada bir Zoom’da buluşuyoruz. İlk oturumumuz 10 Temmuz 2023 Pazartesi akşamı saat 20:00’de. Her biri 2 saat sürecek olan oturumlarımızda konu başlıkları aşağıdaki gibidir:

1. Geleceğinizi Tasarlamak
2. Zaman Yönetimi
3. Finansal Okuryazarlık
4. Düzenli Nakit Akışı Sağlamak
5. Yeni Dünyada Yeni Pazarlama Stratejileri – Sosyal Medyayı Kullanmak
6. Yeni Dünyada Yeni Satış Stratejileri
7. DISC Davranış Profili ile A Takımını Kurmak
8. 90 günlük İş Planınızı oluşturmak