Deprecated: preg_split(): Passing null to parameter #2 ($subject) of type string is deprecated in /home/acsitemaneger8/public_html/old.actioncoachturkey.com/wp-includes/formatting.php on line 3506

Deprecated: preg_split(): Passing null to parameter #2 ($subject) of type string is deprecated in /home/acsitemaneger8/public_html/old.actioncoachturkey.com/wp-includes/formatting.php on line 3506

Selda Doğancanİşletme Koçu

toppng.com-linkedin-logo-vector-free-download-512x512

Selda, enerjisiyle, motivasyonuyla, tutkusuyla 30 yıllık yönetim kariyerine sahip fark yaratan bir lider. Hem yerel ve çok uluslu kurumsal şirketlerde hem de aile şirketlerinde strateji geliştirme/uygulama, yeni iş geliştirme, stratejik planlama, müşteri deneyimi ve proje yönetimine odaklı birçok deneyimi var.

1988 yılında İTÜ Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği’nden derece ile mezun olan Selda telekomünikasyon, yüksek teknoloji, dijitalleştirme, BT ve buna benzer olarak medya, enerji, sağlık, finans (dijital ödemeler), eğitim gibi birçok alanda güçlü ve kapsamlı sektörel bilgi birikimine sahip.
Bu alanlarda ürün geliştirmede, yeni işler kurmada güçlü liderlik yeteneğiyle kanıtlanmış sonuçlar ortaya koydu. Sıfırdan milyonlarca dolarlık işler geliştirdi.

Selda, yeni iş modelleri, iş alanları geliştirmekten, denemekten, uygulamaktan heyecan duyuyor ve iş hayatını şöyle özetliyor :
‘Yeni şeyler öğrenmek tutkum beni geliştirdi ve değiştirdi. Mühendislik eğitimim konulara sistematik ve stratejik bakmamı sağlayarak teknolojiyi iş sonuçlarını artırmak için kullanabilmemi sağladı. Hızlı ve sabırsız olmam ise öğrendiklerimi uygulamamı ve deneyimlerimin zenginleşmesini sağladı.’

Ticari ve finansal ilgisi, seçkin stratejik düşünceleri, sonuç odaklılığı, takım kurmadaki mükemmel iletişim ve etki yeteneği ile işletmelerde fark yaratmaya hazır!

 

Selda Doğancan'ın Blog Yazıları

İletişim Formu

Selda Doğancan ile iletişime geçmek için bu formu doldurabilirsiniz.

    iletişim bilgileri

    +90 212 291 12 00
    Halaskargazi Cad. No: 114/8 34363 Osmanbey, İstanbul

    Sosyal profiller

    Sizi Bir Üst Lige Taşıyacak İşletme Koçunuzu Şimdi Bulun!