Deprecated: preg_split(): Passing null to parameter #2 ($subject) of type string is deprecated in /home/acsitemaneger8/public_html/old.actioncoachturkey.com/wp-includes/formatting.php on line 3506

Deprecated: preg_split(): Passing null to parameter #2 ($subject) of type string is deprecated in /home/acsitemaneger8/public_html/old.actioncoachturkey.com/wp-includes/formatting.php on line 3506

Özge ToramanKurucu Ortak / İşletme Koçu

toppng.com-linkedin-logo-vector-free-download-512x512

1982 yılında Kadıköy Anadolu Lisesi’nden, 1987 yılında da Boğaziçi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun oldu.

İnterbank MT’si olarak başladığı Bankacılık kariyerine 2009 yılına kadar devam etti. Bankacılık sektörünün liderlerinin yetiştiği İnterbank’ta 9 yıllık deneyiminin ardından Fortis Bank’ta Özel Bankacılığın kurucu yöneticiliğini yaptı. Anadolu Saha Bölge Yöneticisi olarak bankanın şubelerinin bulunduğu il ve bölgelerde kurum hedefleri ile lokal yaklaşımların buluşturulmasında görev aldı.

2003 yılında Bireysel Emeklilik yasasının yürürlüğe girmesinden sonra Hollanda Fortis Insurance, Belçika Fortis Bank, Fortis Emeklilik ve Fortis Bank Türkiye şubeleri sigorta ve bankacılık ilişkileri, satış, operasyon , süreç, planlama ve koordinasyonundan sorumlu olarak Türkiye’de ilk Bankasurans bölümünü kurmakla görevlendirildi.

Deutsche Bank’ın Türkiye’de Özel ve Ticari Bankacılık müşterilerine dönük hizmet verecek Konvensiyonel ve Alternatif Dağıtım Kanalları satış hizmetlerinin kuruluş çalışmalarından Ülke Satış Yönetici Direktörü olarak sorumlu oldu.

Akbank’ta Bireysel Bankacılık Satıştan sorumlu Bölüm Başkanı olarak görev yaptı.

Genel olarak, Türkiye’de lider, yerli ve yabancı sermayeli bankalarda Şube Müdürlüğü, Bölge Yöneticiliği, Bankasurans Direktörlüğü, Ülke Satış Direktörlüğü, Bölüm Başkanlığı gibi çeşitli yöneticilik kademelerinde, farklı branşlarda çalışarak kurumsal firma deneyimine sahip oldu.

Rekabetçi, hızla değişen pazar koşullarının dinamiklerinde edindiği tecrübeleri değerlendirerek uzun yıllar liderlik pozisyonlarında görev aldı, Fortis Global’ın 55.000 çalışanı arasından ilk 50 lider adayı olarak seçildi ve Fortis Next Generation Leadership Programını tamamladı.

2009-2011 yılları arasında Dale Carnegie Yönetici Koçluğu ve Liderlik programları sertifikasyonunu tamamladı ve çeşitli kurumlarda bu alanlarda eğitmen olarak görev aldı.

Master Certified Coach-(MCC) Kişisel Gelişim Profesyoneli ve Eğitmeni olan Özge Toraman 2012 Agustos ayı itibarıyla Dünyanın 1 numaralı İşletme Koçluğu firması olan ActionCOACH ‘un Türkiye Ofisi Kurucu Ortağı olarak İşletme ve Yönetici Koçluğu yapmaktadır.

Değişime, gelişime ve öğrenmenin gücüne olan inancıyla İşletme ve Yönetici Koçu olarak girişimcilerin, yöneticilerin ve iş sahiplerinin vizyon ve hedeflerine dönük çaba ve yolculuklarında bilgi ve tecrübesi ile paylaşım ve rehberlik sağlamayı amaçlıyor.

 

Özge Toraman'ın Blog Yazıları

İletişim Formu

Özge Toraman ile iletişime geçmek için bu formu doldurabilirsiniz.


    iletişim bilgileri

    +90 212 291 12 00
    Halaskargazi Cad. No: 114/8 34363 Osmanbey, İstanbul

    Sosyal profiller

    Sizi Bir Üst Lige Taşıyacak İşletme Koçunuzu Şimdi Bulun!