Deprecated: preg_split(): Passing null to parameter #2 ($subject) of type string is deprecated in /home/acsitemaneger8/public_html/old.actioncoachturkey.com/wp-includes/formatting.php on line 3506

Deprecated: preg_split(): Passing null to parameter #2 ($subject) of type string is deprecated in /home/acsitemaneger8/public_html/old.actioncoachturkey.com/wp-includes/formatting.php on line 3506

Kemal Mürşit Bereketİşletme Koçu

toppng.com-linkedin-logo-vector-free-download-512x512

1974 yılında Ankara Yıldırım Beyazıt Lisesi’ni bitirdikten sonra 1980 yılında Gazi Üniversitesi Elektrik Mühendisliği bölümünden mezun oldu.
İş hayatına 1980 yılında Emek Elektrik Endüstrisi A.Ş’de Üretim Mühendisi olarak başladı. 2016’da Genel Müdür Vekili olarak ayrılıncaya kadar çeşitli bölümlerde çalıştı.
Kasım 2017 de Pertek Elektrik’te Yönetim Danışmanı olarak çalışmaya başladı. Bu kapsamda yurtdışı bir firmaya da üretim konusunda danışmanlık yaptı.
39 yıllık iş hayatı boyunca bir şirketin yönetimi ile ilgili birçok konuda deneyim sahibi oldu.
Akyurt Sanayici ve İş İnsanları Derneği, İç Anadolu Sanayici ve İş insanları derneklerinde Yönetim Kurulu ve Denetim kurulu üyesi olarak aktif çalışmasını sürdürmektedir. Ankara Sanayi Odası bünyesinde Yüksek Gerilim Teçhizatı Test Elemanı Standardı hazırlama komitesinde sınav yapıcı olarak da hizmet vermektedir.
En büyük ideali, sahip olduğu tüm bilgi birikimi ve tecrübeyi, ülke ekonomisine üreterek ve/veya hizmet sunarak katkı koyan firmalara aktarmak, işletme yönetiminde değer ve fark yaratmaktır.

İnsanları, ekipleri ve şirketleri gerçek potansiyeline ulaştırmaya yürekten inanan Kemal, şimdi faydayı maksimize edebileceği ActionCOACH felsefesi ile 39 yıllık bilgi, birikim ve tecrübesini, Ankara’da öğrenerek büyümek isteyen tüm firmalarla buluşturuyor.

Kemal Mürşit Bereket'in Blog Yazıları

İletişim Formu

Kemal Mürşit Bereket ile iletişime geçmek için bu formu doldurabilirsiniz.


    iletişim bilgileri

    +90 212 291 12 00
    Halaskargazi Cad. No: 114/8 34363 Osmanbey, İstanbul

    Sosyal profiller

    Sizi Bir Üst Lige Taşıyacak İşletme Koçunuzu Şimdi Bulun!