Deprecated: preg_split(): Passing null to parameter #2 ($subject) of type string is deprecated in /home/acsitemaneger8/public_html/old.actioncoachturkey.com/wp-includes/formatting.php on line 3506

Deprecated: preg_split(): Passing null to parameter #2 ($subject) of type string is deprecated in /home/acsitemaneger8/public_html/old.actioncoachturkey.com/wp-includes/formatting.php on line 3506

Hepşen Ülkerİşletme Koçu

toppng.com-linkedin-logo-vector-free-download-512x512

Bursa’da doğdum. İlk ,orta ve lise öğrenimimi Bursa’da tamamladım.1991 yılında Marmara Üniversitesi İngilizce İşletme/Finans ve Pazarlama Bölümü’nü bitirdim. Mezuniyetten sonra Boston/USA Babson College/MBA programını tamamladım. Okul hayatım boyunca Marmara Bölgesi’nde profesyonel rehberlik yaptım. Okul sonrası başladığım ve 19 yıl süren bankacılık kariyerimde 13 yıl Yapı Kredi Bankası’nda Kurumsal Bankacılık Satış ve Krediler Bölümlerinde çalıştım. 1998 yılında ikiz kız annesi olunca her çalışan kadın gibi o AN geldi :

KARİYER Mİ ?ANNELİK Mİ  ?

Ben ANNELİK’i seçtim. İş hayatına ara vermedim ve fakat kariyer planlarımı doğduğum şehre Bursa’ya çevirdim ve bankacılığa devam ettim. 2002 yılında Fortis Bank Güney Marmara KOBİ Bölge Direktörü oldum. 2009 yılında kariyerimde yine bir yol ayrımı geldi. Ve ben ailemi seçip doğduğum ve doyduğum şehirde kendi işimi yapmaya başladım. Aile işimiz olan SUBARU bayiliğimizde otomotiv satış ve servis hizmetlerinin yönetimine geçtim. Aynı zamanda yeni büyümeye başlayan ERGİNAKIN Gıda aile işletmemizin finans ve insan kaynakları bölümünden sorumlu oldum. Bu süreçte Bursa’daki birçok dernek ve vakıfla tanışma fırsatım oldu. Halen üyesi olduğum Buikad,TKYD… bunlardan bazıları.

2014 yılında çok bilinçli olarak işimize ve kendime katkı sağlayacağını düşündüğüm için Koçluk Eğitimi almaya karar verdim ve İstanbul’da Erickson Türkiye’den belgemi aldım.  Yine çok bilinçli olarak koçlukta İŞLETME KOÇLUĞU alanında uzmanlaşmak için 2015 yılında USA/ActionCOACH’tan eğitim aldım ve İşletme Koçluğu yapma akreditasyonu ile ActionCOACH Bursa Partner’i oldum.

Bugün dünyanın 1 numaralı İşletme Koçluğu firması olan ActionCOACH’un Bursa Partner ‘i  olarak işletmelerin yeniden yapılanma ve büyüme süreçlerinde onlara eşlik ederek işletme sahiplerinin hayallerine ulaşmalarına yardım etmenin ,onların ve ekiplerinin  sürekli öğrenmelerine ve daha çok para kazanmalarına katkıda bulunmanın  mutluluğunu yaşıyorum. Aynı zamanda 2019 yılı başından beri Türkiye’nin İŞLETME KOÇLUĞU sektöründe ilk ve tek MasterCoach’u olarak tüm dünyada sektöre yeni işletme koçları yetiştirme yolundayım.

Benim tutkum sürekli öğrenmek, okumak, film izlemek, seyahat edip yeni deneyimler elde etmek, su altı fotoğrafları çekmek ve tüm bunları paylaşmak!

Bunlardan en az bir tanesi sizde de varsa bu fırsatı yakalayalım. 🙂

Hepşen Ülker'in Blog Yazıları

İletişim Formu

Hepşen Erginakın ile iletişime geçmek için bu formu doldurabilirsiniz.


    iletişim bilgileri

    +90 212 291 12 00
    Halaskargazi Cad. No: 114/8 34363 Osmanbey, İstanbul

    Sosyal profiller

    Sizi Bir Üst Lige Taşıyacak İşletme Koçunuzu Şimdi Bulun!