Deprecated: preg_split(): Passing null to parameter #2 ($subject) of type string is deprecated in /home/acsitemaneger8/public_html/old.actioncoachturkey.com/wp-includes/formatting.php on line 3506

Deprecated: preg_split(): Passing null to parameter #2 ($subject) of type string is deprecated in /home/acsitemaneger8/public_html/old.actioncoachturkey.com/wp-includes/formatting.php on line 3506

Gülfidan Bereketİşletme Koçu

toppng.com-linkedin-logo-vector-free-download-512x512

1988 yılında Ankara Kalaba Lisesi’ni bitirdikten sonra 1993 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun oldu.
İş hayatına Emek Elektrik Endüstrisi A.Ş’de Üretim Mühendisi olarak başladı. 1997 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği bölümünde Yüksek Lisans programını tamamladı. Yine aynı üniversitede 2014 yılında Executive MBA programını bitirdi.
Emek Elektrik’teki 23 yıllık iş hayatı boyunca AR-GE, Tasarım, Üretim, Satış Pazarlama, Kalite, Üretim Planlama ve Bilgi İşlem gibi değişik alanlarda çalışma fırsatı buldu, üst düzey yöneticilik yaptı.
IEC, IEEE, Cigre gibi uluslararası standardizasyon kurumlarında Türkiye’yi temsil etti, yurt içi ve yurt dışı birçok seminerlerde konuşmacı olarak yer aldı.
Kasım 2017 de Pertek Elektrik’te Yönetim Danışmanı olarak çalışmaya başladı. Bu kapsamda yurtdışı bir firmaya da üretim konusunda danışmanlık yaptı.
26 yıllık iş hayatı boyunca bir şirketin yönetimi ile ilgili birçok konuda deneyim sahibi oldu.
En büyük ideali, sahip olduğu tüm bilgi birikimi ve tecrübeyi, ülke ekonomisine üreterek ve/veya hizmet sunarak katkı koyan firmalara aktarmak, işletme yönetiminde değer ve fark yaratmaktır.
İnsanları, ekipleri ve şirketleri gerçek potansiyeline ulaştırmaya yürekten inanan Gülfidan, şimdi faydayı maksimize edebileceği ActionCOACH felsefesi ile 26 yıllık bilgi, birikim ve tecrübesini, Ankara’da öğrenerek büyümek isteyen tüm firmalarla buluşturuyor.

Gülfidan Bereket'in Blog Yazıları

İletişim Formu

Gülfidan Bereket ile iletişime geçmek için bu formu doldurabilirsiniz.

    iletişim bilgileri

    +90 212 291 12 00
    Halaskargazi Cad. No: 114/8 34363 Osmanbey, İstanbul

    Sosyal profiller

    Sizi Bir Üst Lige Taşıyacak İşletme Koçunuzu Şimdi Bulun!