Deprecated: preg_split(): Passing null to parameter #2 ($subject) of type string is deprecated in /home/acsitemaneger8/public_html/old.actioncoachturkey.com/wp-includes/formatting.php on line 3506

Deprecated: preg_split(): Passing null to parameter #2 ($subject) of type string is deprecated in /home/acsitemaneger8/public_html/old.actioncoachturkey.com/wp-includes/formatting.php on line 3506

Evrim Selviİşletme Koçu

toppng.com-linkedin-logo-vector-free-download-512x512

18 yılı aşan bir süre özel sektörde elektronik mühendisliği ve yöneticilik yaptı. Bunun son 12 yılı İzmir ve İstanbul’da Vodafone’un çeşitli kademelerinde geçti. 3G’nin devreye alınması sırasında aktif rol aldı. 6 sigma ve kalite projelerinde üye veya lider olarak görev aldı.

2011 yılında ailesi ile birlikte Eskişehir’e yerleşme kararı aldı Bu sırada İşletme master’ı yaptı. Master sırasında finans bilgilerini artırmak adına Deloitte ve üniversitelerin sertifikalı programlarından ilave dersler alarak uzmanlığını ilerletti. Şu anda da yine işletme dalında doktora yapmaktadır.

Kariyeri boyunca İşletmelerin daha etkin yönetilmesi ve işlerinin geliştirilmesi konusu ile ilgilendi ve işletmelerdeki gelişmelere yakından tanık olma fırsatı buldu. Şirketlere yardımcı olmak üzere yola çıktığı dönemde ActionCOACH ile tanıştı. ActionCOACH’un uzun yıllar ve birçok ülkede başarısı kanıtlanmış metodlarından çok etkilendi.

Bu ülkeler arasında özellikle Türkiye’ye benzer olarak düşünülen Endonezya’daki başarıları, metodolojinin tüm ülkelerde işe yarayacağının kanıtı olarak gördü. En çok da ActionCOACH’un aslında belki birçoğu bilinen yöntemleri İşletmelere uyarlama ve hayata geçirme başarısından çok etkilendi.

ActionCOACH’un Amerika’daki merkezinde oldukça yoğun ve kapsamlı bir eğitim programını tamamladıktan sonra, Türkiye ofisindeki çalışmalara katılarak deneyim kazandı. Gerek Amerika, gerekse Türkiye’deki eğitimleri sırasında, işletmelerde yapılan çalışmaların etkisine tanık olup ilerledikçe, mesleğine ve ActionCOACH’a olan inancı arttı.

Aynı zamanda Tübitak Startup Mentörü olan Evrim, dönem dönem gönüllü olarak GCIP Global Cleantech Open organizasyonunda da yer almaktadır.

Son 3 yıldır Eskişehir ve çevre illerinde işletme koçluğu hizmeti veren Evrim, tekrar memleketi İzmir’e yerleşti ve artık İzmir ve çevre illerinde çok sevdiği mesleğini icra edeceği için çok mutlu.

Kişisel olarak sürekli gelişim halinde olmak, bilgiyi paylaşmak, iş sahiplerine yardımcı olmak, onlardaki kişisel ve mental ilerlemelere, şirketlerine daha hakim olmalarına, daha doğru ve sistematik adımlar atmalarına yardımcı olmaktan gurur duyuyor.

 

Evrim Selvi'nin Blog Yazıları

İletişim Formu

Evrim Selvi ile iletişime geçmek için bu formu doldurabilirsiniz.


    iletişim bilgileri

    +90 212 291 12 00
    Halaskargazi Cad. No: 114/8 34363 Osmanbey, İstanbul

    Sosyal profiller

    Sizi Bir Üst Lige Taşıyacak İşletme Koçunuzu Şimdi Bulun!