Deprecated: preg_split(): Passing null to parameter #2 ($subject) of type string is deprecated in /home/acsitemaneger8/public_html/old.actioncoachturkey.com/wp-includes/formatting.php on line 3506

Deprecated: preg_split(): Passing null to parameter #2 ($subject) of type string is deprecated in /home/acsitemaneger8/public_html/old.actioncoachturkey.com/wp-includes/formatting.php on line 3506

Elif Gönen Saygıİşletme Koçu

toppng.com-linkedin-logo-vector-free-download-512x512

Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi bölümünün ardından, Marmara ve Maine üniversitelerinin ortak programı Çağdaş İşletmecilik lisansüstü eğitimini tamamladı. Okul yıllarında İşletme Kulübü ve Spor Kurulu’nda görev aldı, BÜ Spor Festivali’nde geniş çaplı marka işbirliklerini başlatan yönetim kurulunun içinde yer aldı.

Kariyerinin ilk dört yılında Ege Ferro Kimya Sanayi, Sandoz Tohum, Pamukbank gibi kurumsal şirketlerde muhasebe, finans, bütçe planlama, pazarlama ve satış alanlarında; sonraki beş yılında Üçüncü Kuşak, Leo Burnett, Güzel Sanatlar/ Saatchi&Saatchi’ reklam ajanslarında müşteri ilişkileri ve stratejik planlama alanlarında çalıştı. Takip eden beş yıl boyunca ise ekibiyle birlikte Ford’un Türkiye’deki pazarlama stratejilerini, araştırma ve müşteri memnuyeti programlarını yönetirken Türkiye’nin bir çok şehrini gezme ve bayileriyle birebir çalışma, eğitimler verme fırsatı buldu. Bu süre içinde aynı zamanda Koç Grubu şirketlerinin ortak CRM alt yapısının oluşturulması için çalışan yönetim grubunda görev aldı. Çalışan bağlılığını artmayı amaçlayan KoçAilem programının oluşturulmasında çalıştı ve hayata geçirilmesine liderlik etti.

26 yıllık kurumsal kariyerinin son 12 yılında ise Dentsu Aegis Network bünyesinde çalıştı. Grubun medya planlama ve satın alma ajansları Vizeum ve Carat’ta iletişim ve stratejik planlama direktörlüğünün ardından, grubun araştırma ve strateji birimi Resolutions’ın kuruluşunda yer aldı ve yöneticiliğini üstlendi. İş geliştirme ve yeni müşteri edinme çalışmalarında aktif görev aldı. The Coca-Cola Company’nin Carat ile çalışmaya başlamasının ardından 2012 – 2016 yılları arasında ‘Business Group Head’ sorumluluğu ile 20 kişilik ekibin oluşmasını ve 4 yıl boyunca yönetimini ve aynı zamanda Carat’ın Genel Müdür Yardımcılığını üstlendi. Son iki yıl içinde ise grubun “Premium Entertainment” şirketi olan The Story Lab’in kuruluşunu gerçekleştirmiştir. Elif, grubun tüm dünyadan seçtiği gelecek vaadeden yetenek havuzu Route500 programına dahil olarak yurdışında çeşitli etkinliklere ve eğitimlere katılmıştır.

Evli ve 14 yaşında bir kız annesi,eski bir basketbol ve veteran tenis oyuncusudur. Scuba dalışı ve fotoğrafçılık hobileri ile doğanın mucizeleri ve anda olmanın keyfini deneyimlemekten hoşlanır.

2014 yılında kişisel ve kariyer gelişimine fayda sağlaması ve kendisine yepyeni bir perspektif vermesi bilinciyle Profesyonel Erickson Koçluğu sertifika programını tamamlamıştır. Pozitif düşüncenin ve enerjinin gücünü deneyimlemiş biri olarak, 2019 Eylül ayında kendi şirketini kurarak, Profesyonel iş deneyimleri ile koçluk becerilerini, dünyanın 1 numaralı işletme koçluğu ActionCOACH’ın sistemleriyle harmanlayıp gerek ulusal, gerekse uluslararası pazarda büyümek isteyen işletmelerle başarı hikayeleri yazmayı ve ülke kalkınmasına katkı sağlamayı hedeflemektedir.

Elif Gönen Saygı'nın Blog Yazıları

İletişim Formu

Elif Gönen Saygı ile iletişime geçmek için bu formu doldurabilirsiniz.

    iletişim bilgileri

    +90 212 291 12 00
    Halaskargazi Cad. No: 114/8 34363 Osmanbey, İstanbul

    Sosyal profiller

    Sizi Bir Üst Lige Taşıyacak İşletme Koçunuzu Şimdi Bulun!