Deprecated: preg_split(): Passing null to parameter #2 ($subject) of type string is deprecated in /home/acsitemaneger8/public_html/old.actioncoachturkey.com/wp-includes/formatting.php on line 3506

Deprecated: preg_split(): Passing null to parameter #2 ($subject) of type string is deprecated in /home/acsitemaneger8/public_html/old.actioncoachturkey.com/wp-includes/formatting.php on line 3506

Devrim Cin Güneyİstanbul İşletme Koçu

toppng.com-linkedin-logo-vector-free-download-512x512

Gazi Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri Bölümü’nden 1997 yılında mezun oldu. Üniversite hayatı boyunca Çalışma Ekonomi Araştırma Topluluğu’nda aktif olarak görev aldı.

Kariyerine 1997-1999 yılları arasında Havaş Yer Hizmetleri A.Ş.’de DCS Team-Yer Hizmetleri Memuru olarak başladı ve S-Air Group tarafından başlatılan yeni nesil check-in sistemleriyle ilgili özel bir projede yer alarak eğitimlerini Zürih ve Paris’te tamamladı.

Üniversite yıllarında çalışmayı hedeflediği Akbank Genel Müdürlüğü’nde, Temmuz 1999’da Uzman Yardımcısı olarak göreve başladı. Sistem ve Organizasyon Departmanı’nda şube organizasyon yapıları hakkındaki çalışmalarla, Business Process Re-engineering Projesi’ne dahil edildi. BPR Projesi kapsamında ekip olarak yaklaşık 50 şube ziyareti, 400 personel görüşmesi yaparak, kurum içerisinde geliştirilmesi/değiştirilmesi gereken konuları belirleyip, yeni iş akışları hazırlandı.

Ardından, Bireysel Bankacılık Birimi altında Çek Operasyonları, Sıralama Yönetim Sistemleri projelerini tamamlamıştır. Projelerin tamamlanmasının ardından, Şube Satış Coaching alanında uzmanlaşmaya başlamıştır.

Spesifik olarak Özel okul ve Vakıf Üniversiteleri ödemeleri ile Üniversite tahsilatları ve Maaş Ödemeleri konularında Yönetici olarak çalışmıştır. Pazarlama departmanı ile ortak olarak yürüttükleri “Okul Ailem Birliği” ve “Exi26” projelerini hazırlayıp hayata geçirmiştir. Proje kapsamında yüzlerce özel okul ve onlarca üniversite ziyareti ve etkinlikler yapılmıştır 4 yıl içerisinde Yöneticiliğini yaptığı sektörde, kurum pazar payı %400 yükselmiştir.

2008 yılında Şube Müdürü olarak atandıktan sonra, tüm deneyimlerini sahaya taşıyarak, şube yöneticiliğinde farklılık yaratan çalışmalar yapmış, şube satışlarında ve karlılığında önemli büyümeler sağlamıştır.

Kariyerine RED MANGO Dondurulmuş yoğurt firmasında Sales Manager olarak devam ettikten sonra, tüm biriktirdiği deneyimler ile başkalarına faydalar sağlayabilmek, birçok başarı hikayesinin parçası olabilmek amacıyla ActionCOACH Türkiye bünyesine İşletme Koçu olarak dahil olmuştur.

Devrim Cin Güney, ActionCOACH İşletme Koçu olarak işletmelerin yeni ticari dünyaya kendilerini hazırlamalarına ve bir üst lige emin adımlarla çıkmalarına yardımcı olmayı hedefliyor.

Devrim Cin Güney'in Blog Yazıları

İletişim Formu

Devrim Cin Güney ile iletişime geçmek için bu formu doldurabilirsiniz.


    iletişim bilgileri

    +90 212 291 12 00
    Halaskargazi Cad. No: 114/8 34363 Osmanbey, İstanbul

    Sosyal profiller

    Sizi Bir Üst Lige Taşıyacak İşletme Koçunuzu Şimdi Bulun!