Deprecated: preg_split(): Passing null to parameter #2 ($subject) of type string is deprecated in /home/acsitemaneger8/public_html/old.actioncoachturkey.com/wp-includes/formatting.php on line 3506

Deprecated: preg_split(): Passing null to parameter #2 ($subject) of type string is deprecated in /home/acsitemaneger8/public_html/old.actioncoachturkey.com/wp-includes/formatting.php on line 3506

Belma Öztürk Gürsoyİşletme Koçu

toppng.com-linkedin-logo-vector-free-download-512x512

İstanbul Üniversitesi İngilizce İktisat bölümü son sınıftayken bir kamu bankasında bankacılığı deneyimlemek üzere iş hayatına atıldım. 1996 yılında mezun olduğumda, en geniş öğrenme ve gelişme olanaklarını sunan bir alan olan finansal denetim sektöründe kariyerime devam etme kararı aldım. Denetim asistanı olarak göreve başladığım uluslararası bir denetim şirketinde, 2007 yılında uluslararası ortak statüsüne terfi ettim ve sonraki on yıl boyunca bu görevde yer aldım.

Bugünkü beni ortaya koyan öncelikle değişime, sürekli gelişime ve yeni deneyimlere açık olduğum ölçüde gerçek nitelikli bilgiye sahip olma tutkusu ve elbette 21 yıl boyunca bana bu fırsatı sunan ve ortağı olmaktan büyük gurur duyduğum şirketimdi. Aynı tutku bana Şirketteki misyonumu tamamladığımı ve değişim ve gelişim adına yola çıkma zamanımın geldiğini gösterdi.

Denetim kariyerim süresince mikro boyuttaki işletmelerden Türkiye’nin ilk 500’ü arasında yer alan dev sanayi kuruluşlarına kadar çok farklı ölçekteki firmalarda, sanayi, üretim, hizmet, turizm, otomotiv, gıda, perakende, inşaat, tüketici finansmanı, finansal kiralama, araç kiralama gibi onlarca farklı sektörde finansal denetim, süreç denetimleri, hile ve usulsüzlük incelemeleri, şirket satın alma ve birleşme incelemeleri, bilirkişilik, finansal danışmanlık gibi çok farklı hizmetleri yürüttüm. Bu vesileyle, farklı büyüklükteki işletmelerde en iyi uygulamaları, rakamlarla şirketlerin geleceğinin nasıl yönetildiğini, etkin zaman, insan ve süreç yönetiminin nasıl yapıldığını deneyimlediğim kadar, alınan yanlış stratejik kararların, eksik mali raporlama ve yetersiz risk yönetim süreçlerinin başarısızlığa götüren sonuçlarını ve daha birçok yanlışı da deneyimlemiş oldum.

Yüzde yüz katıldığım bir söz var; ‘Hata Yoktur, Öğrenme ve Deneyim Vardır’ diye. Bununla birlikte, en iyiyi ve mükemmeli hedefleyen ancak hata yaparak öğrenme lüksü olmayan birçok işletme için işletme sahiplerinin bakış açılarını ve iş yapış şekillerini değiştirmeye açık olmaları halinde ActionCOACH minimum hata ve maksimum öğrenme ve deneyimi garanti etmektedir. Bu garantinin dayandığı 80’nin üzerinde ülkede uygulanmış, başarısı %92 oranında doğrulanmış bir sistem ve yüzlerce strateji bulunması ve en önemlisi başarının sözle veya hislerle değil rakamlarla izlenmesi benim ActionCOACH olma nedenim.

Mesleki tecrübem ve ActionCOACH’un globaldeki başarılı sistem ve stratejilerinin birlikteliğiyle birçok başarı hikayesinin parçası olmayı, bu tecrübe ve bilgiyi paylaşarak ulaşabildiğim en fazla sayıda kişi ve işletmenin hayatında fark yaratmayı hedefliyorum.

Belma Öztürk Gürsoy'un Blog Yazıları

 • Yapılmış Johny’e Uyar mı Ali’ye!

  Son zamanlarda en sık duyduğumuz ve sanırım artık hepimizin kanıksadığı cümle “Hiçbir şey eskisi gibi olmayacak!”. Birçok otoriteye göre yeni çağ, teknoloji çağı, inovasyon çağı, dijital çağ, yeni norm ve normalleri oluşturma çağındayız. Peki size bir soru, bir şirkete teknoloji yatırımı yapmak tek başına medeniyeti getiriyor mu? Teknoloji tek dişi kalmış canavar mı gerçekten? Bugüne

  27 Ekim 2020
 • Fark ETTİR, Fark AT!

  Zaman ne kadar göreceli ve son yıllarda ne kadar hızlı akıyor, öyle değil mi? Her şey, her akım çok hızlı eskiyor ve yerini yenilerine bırakıyor. Bununla birlikte her alanla ilgili bazı temel prensipler var ki aslında hiç değişmiyor sadece uygulanma şekilleri farklılaşıyor. Bu nedenle diyorum ki neyi neden yaptığımızı iyi bildiğimizde, değişen koşullardaki “nasıl” sorusuna daha kolay yanıt bulabiliyoruz. Neden mi bahsediyorum?

  15 Eylül 2020
 • Çuvaldızı Kendimize Batırdık Mı Ki?

  Deprecated: preg_split(): Passing null to parameter #2 ($subject) of type string is deprecated in /home/acsitemaneger8/public_html/old.actioncoachturkey.com/wp-includes/formatting.php on line 3506
  18 Ağustos 2020

İletişim Formu

Belma Öztürk Gürsoy ile iletişime geçmek için bu formu doldurabilirsiniz.


  iletişim bilgileri

  +90 212 291 12 00
  Halaskargazi Cad. No: 114/8 34363 Osmanbey, İstanbul

  Sosyal profiller

  Sizi Bir Üst Lige Taşıyacak İşletme Koçunuzu Şimdi Bulun!