DISC ile Etkili İletişim Kılavuzu Mock up

DISC ile Etkili İletişim Kılavuzu E-kitabını Hemen İndirin 📃

İlk çağdan bugüne kadar hayatta kalmak için sahip olmamız gereken en önemli becerilerden biri İLETİŞİM BECERSİ! 

DISC ile Etkili İletişim Kılavuzu E-kitabını şimdi indirin!

Özel hayatımızda özellikle yeni tanıdığımız insanlarla iletişim kurmanın bir yolunu bulabiliyor, yaşanan kazaları telafi edecek çözümleri deneyerek keşfedebiliyoruz. Bununla beraber iş yerinde iletişim konusunda daha dikkatli olmamız gerektiği kaçınılmaz bir gerçektir.

İş yerinizdeki iletişim becerilerinin gelişmişlik durumunun, iş sonuçlarınızı ne kadar etkileyebileceğini hiç düşündünüz mü? Tek bir kelime ile, tek bir davranış ile bir kazanç elde edebileceğiniz gibi o kazancı kaybetmeniz de mümkündür. Ve ne yazık ki gerçekleşen iletişim kazalarının, birbiri ile sağlıklı iletişim kuramayan ekiplerin faturası malesef patronlara kesilir. Şirket bütçesine yansır.

İş yerinde ortaklarınızla, ekip arkadaşlarınızla, müşterilerinizle ve özel hayatınızda sevdiklerinizle kaliteli iletişim kurmak, iletişim ustası olmak düşündüğünüzden daha kolay.

Bu e-kitapta;

  • – İletişim nedir?
  • – DISC Davranış Profili Envanteri nedir?
  • – İletişim kurarken DISC Davranış Profillerini kullanmak bize ne kazandırır?
  • – DISC Profillerinin özellikleri nelerdir?
  • – İletişimdeki Altın Kural ve Platin Kural

Kendinizi yeniden tanımaya, etrafınızdaki insanların davranış profillerini keşfetmeye hazır mısınız? İletişim becerinize sihirli bir değnek gibi dokunacak ve zihninizde bambaşka kapılar açacak bu bilgileri kaçırmayın! 

Formu doldurarak hemen E-Kitabınızı İndirin!