Kimler Katılmalı?

Aile İşletmeleri

Tarih

20 Mart 2024

Saat

10:00 – 12:30

Yer

Zoom

Konuşmacı

Özge Toraman

ÜCRETSİZ WEBINAR

Aile işletmenizin stratejik büyüme yolculuğunu birlikte tasarlayalım..

Aile şirketlerinin benzersiz dinamikleri vardır, bu nedenle başarılı bir iş stratejisi geliştirmek çok önemlidir.

Seminerimizi, işletmenizin dinamikleri ve özel ihtiyaçlarınız göz önünde bulundurularak tasarladık.

Aile işinizi nasıl genişleteceğiniz, sürdürülebilirliğini nasıl sağlayacağınız ve aile mirasınızı gelecek nesillere nasıl aktaracağınız konusunda kanıtlanmış metodolojileri keşfetmek için bize katılın.

Yeni bir başlangıç noktası oluşturun

Affetmek, anlamak, etkili iletişim ve kişilik anlayışı, aile işletmesindeki güçlü ilerlemenin anahtarıdır.

Güçlü bireysel oyuncular yaratın

360° geri bildirimle gerçekleri yakalar, yıllık hedefler belirler, esnek ve profesyonel olur, başarıyı kovalarız.

Net vizyonlar, değerler ve planlar ortaya çıkarın

Aile değerlerini kılavuz alarak, vizyonla uyumlu iş hedefleri belirleriz; doğru ekip ve hesap verebilirlikle başarıya ulaşırız.

Güçlü bir ekip oluşturun

Ekip çeşitliliği, etkili toplantılar, gelecek nesilin hazırlığı ve güçlü bir yönetim kurulu, ekip ile başarının kilit unsurlarıdır.

ÜCRETSİZ WEBINAR

Aile şirketinizde gelenek ve yenilik arasındaki mükemmel dengeyi sağlayın.
Hem denenmiş hem de doğru yöntemler ve en yeni stratejilerle işinizi büyütme fırsatını kaçırmayın.

Neler Konuşacağız?

Birlikte, aile işletmenizin geleceğini şekillendirelim ve nesiller boyu sürecek başarının kapılarını aralayalım, ne dersiniz?

Bankacılık sektöründe çeşitli lider bankalarda edindiğim deneyimler beni iş dünyasında bir lider olarak geliştirdi ve tüm işletmelerin özel dinamiklerini anlama yeteneğimi artırdı.

Hayatım boyunca birçok farklı sektörde, birçok işletme sahibiyle bir araya geldim ve her biriyle paylaşılan deneyimler, benim de kendi deneyimlerimi ve bilgilerimi katlamama yardımcı oldu. İşletme sahipleri, birden fazla cam topu havada tutmaya çalışan bir jonglör gibidirler – hepimiz zorluklarla boğuşuruz, işletme içindeki dengeyi sağlamaya çalışırız ancak bu zorluklar karşısında olası riskleri veya gelişim fırsatlarını görmek bazen zor olabilir.

İşte bu noktada gelin birlikte yürüyelim. Sayısız aile işletmesiyle birlikte çalıştığım tecrübelerim, bana her aile işletmesinin kendine has ihtiyaçlarını anlama ve bu özel gereksinimlere etkin çözümler sunma becerisi kazandırdı. Birlikte, işinizi canlı, güncel ve geleceğe hazır tutacak stratejiler oluşturabiliriz. Hedefimiz, nesiller boyu sürecek bir başarı ve istikrar hikayesi oluşturmak.

ActionCOACH Türkiye | Kurucu Ortak

Siz de “Bir seminere katıldım, hayatım değişti.” diyenlerden olmak istiyorsanız..

Bu webinar, birlikte hayallerinizi gerçekleştirecek ve işletmenizin potansiyelini tam anlamıyla ortaya çıkaracak stratejiler geliştirmemiz için bir fırsat. Birlikte, aile işletmenizin bir sonraki büyük adımını atacağı bu yolculukta sizinle olmayı dört gözle bekliyorum.

Görüşmek üzere, sevgilerimle!

Bir seminere katıldım hayatım değişti diyenlerden ne dedi..

Sıkça Sorulan Sorular

Aile İşletmeleri Semineri'ne kimler katılabilir?

Her sektörden aile işletmeleri bu seminere katılabilir. Aile işini bir sonraki kuşaklara devretmek isteyen aile büyükleri ya da aile işletmesini devralmış yeni nesil işletme sahipleri bu seminerin büyük faydasını görecektir.

Seminerde ActionCOACH İşletme Koçu'na sorular sorabilir miyiz? Akış nasıl olacak?

Seminer interaktif bir seminerdir. Seminer esnasında konusu geçen kısımları ile ilgili ya da işletmelere dair merak ettiğiniz konular ile ilgili sorular sorabilirsiniz.

Seminerden sonra kendi işletmemizi özel olarak değerlendirmek için işletme koçlarından birebir seans talep edebilir miyiz?

Seminere katıldıktan sonra sizlere iletilen “İşletme Analizi Anketi’ni” doldurarak işletme koçunuz ile birebir görüşme ayarlayabilirsiniz.

Seminer sonrasında network imkanları olarak neler var?

Aile İşletmeleri Semineri sırasında katılımcılara kendilerini kısaca tanıtmaları için söz hakkı verilir. Bu süreçte yeni işletme sahiplerini tanıyabilir ve işbirliği fırsatı yakalayabilirsiniz.

Videoyu oynat
Videoyu oynat