Deprecated: preg_split(): Passing null to parameter #2 ($subject) of type string is deprecated in /home/acsitemaneger8/public_html/old.actioncoachturkey.com/wp-includes/formatting.php on line 3506

Deprecated: preg_split(): Passing null to parameter #2 ($subject) of type string is deprecated in /home/acsitemaneger8/public_html/old.actioncoachturkey.com/wp-includes/formatting.php on line 3506

İşletme Koçu Kimdir?

İşletme Koçu Kimdir?

Büyük bir sporcu, efsanevi bir iş insanı ya da bir süper star… Her başarılı insanın etrafı koçlar ve danışmanlarla çevrilidir.

İş dünyası giderek hızlandığı ve daha rekabetçi hale geldiği için faaliyet gösterdiğiniz sektörde her türlü değişimi takip etmeniz ve bunu yaparken şirketinizin günlük işlerini yürütmeniz giderek zorlaşıyor. İşletme Koçluğu, spor dallarındaki koçlukla benzerlik gösteriyor. Nasıl büyük sporcular koçlarının, antrenörlerinin yönlendirmelerini takip ederek başarıya ulaşırsa, günümüzde giderek artan sayıda şirket sahibi de işletmelerine kazandıracak oyun planını öğrenmek için İşletme Koçları ile çalışıyor.

Daha Fazla Bilgi Almak İçin Formu Doldurun


    Kendinize ve yaptığınız işe tarafsız bir gözle bakmak oldukça çok zor bir şeydir. Bir İşletme Koçu, size objektif olarak bakar, doğruları söyler ve gerçekleri görmenizi sağlar. Bir spor koçu daha uzun mesafe koşmanızı, kendi başınıza yapabileceğinizden daha fazlasını yapmanızı, hatta yapamayacağınızı düşündüğünüz şeyleri bile yapmanızı sağlar. İyi bir koç, oyun ve rakibiniz hakkında sizin bilmediklerinizi, aklınıza gelmeyenleri dile getirir, sizi uyarır; kısacası, başarıya ulaşmak için yapılması gerekenleri söyler ve dinlemeyi bilir. Bir İşletme Koçu, bunların çoğunu yapsa da, onun asıl olarak odaklandığı nokta başarılı bir işletme yaratmaktır. İyi bir İşletme Koçu, pazarlama müdürünüz, satış direktörünüz, eğitim koordinatörünüz, ortağınız, sırdaşınız, rehberiniz ve her şeyden önce arkadaşınızdır.

    Daha da önemlisi ActionCOACH Türkiye Koçunuz rüyalarınızı gerçeğe dönüştürme çabanızda en büyük yardımcınızdır.

    ActionCOACH işletme koçları şirketinizin dip toplam bilanço kalemini büyütmek, siz olmadan da tıkır tıkır çalışan karlı bir şirkete sahip olmanızı sağlamak için sizin ile birlikte çalışır. İlk olarak şirketiniz için ücretsiz analiz yapar. Ardından çalışma alanlarınızı, temel KPI’larınızı belirlersiniz. Bu KPI’lara ulaşmak için sizin ile birlikte iş planlarınızı yapar. Ve bu planları hayata geçirmeniz için sizin ile birlikte çalışır, size co-pliotluk yapar. ActionCOACH Türkiye’de ve tüm dünyada %92 hedef gerçekleştirme başarı oranı ile hizmet verir.