Deprecated: preg_split(): Passing null to parameter #2 ($subject) of type string is deprecated in /home/acsitemaneger8/public_html/old.actioncoachturkey.com/wp-includes/formatting.php on line 3506

Deprecated: preg_split(): Passing null to parameter #2 ($subject) of type string is deprecated in /home/acsitemaneger8/public_html/old.actioncoachturkey.com/wp-includes/formatting.php on line 3506

Yeni Bir İş Fırsatı

ActionCOACH Olmak İçin Başvurun!


  İşletme Koçluğu Kategorisinde Dünya lideri ActionCOACH, dünya genelindeki 1000’den fazla ofisi ile onbinlerce işletmenin hayatını değiştirmeye devam ediyor. ActionCOACH Türkiye, 2020 sonuna kadar 100 ActionCOACH Partner’a ulaşarak tüm Türkiye’de işletmelerin büyümesine destek vermeyi hedefliyor. Bu hedef doğrultusunda mevcut Ankara, İstanbul, İzmir ve Bursa Partner’larına ek olarak tüm Türkiye’de yeni ActionCOACH Partner’larını arıyor.

  Gelin siz de, yatırımınızın geri dönüşünü ortalama 9-16 ay gibi kısa bir sürede alabileceğiniz, kazanç modeli ve sistemleri hem Türkiye’de hem de 80’den fazla ülkede test edilmiş, dünya devi ActionCOACH ile tanışın. Dünyanın BİLİŞİM SEKTÖRÜNDEN sonra en hızlı büyüyen ikinci SEKTÖRÜ olan İŞLETME KOÇLUĞU sektörüne yatırım yapın, ActionCOACH Partner olun, ülkemizin refahına katkıda bulunun.

  ActionCOACH ve Tarihçesi Hakkında
  İşletme Koçu Kimdir?
  Neden ActionCOACH Olmalıyım?
  ActionCOACH Neden %92 Oranında Başarılı?

  ActionCOACH Business Coaching, dünya genelinde 80’in üzerindeki ülkede 1.500’den fazla ofisi, binlerce ActionCOACH İşletme Koçu ( ActionCOACH Partner) ile 1993 yılından beri on binlerce işletmenin hayatını değiştiriyor. ActionCOACH’u işletme koçluğu sektöründe de, en başarılı franchise sistemi listelerinde de, dünya devi yapan rakamlar sadece bunlarla sınırlı değil. Bugün ActionCOACH’un başarı rasyosu, işletme sahiplerinin ActionCOACH’ları ile birlikte belirledikleri hedeflere ulaşabilme oranı, %92.

  ActionCOACH Türkiye ofisi ise, 2012 yılında Türkiye’de üç kadın girişimci tarafından kuruldu. Start-up’lardan, küçük ve orta ölçekli işletmelere, kadın patron işletmelerinden, tekno-girişimlere, kurumsal firmalardan aile şirketlerine kadar her ölçekten ve her sektörden tüm şirketlere büyüme yolunda bir co-pilot gibi eşlik eden ActionCOACH, Türkiye’de 15 ActionCOACH Partner’i ile hizmet vermektedir.

  ActionCOACH Türkiye, 6 yılda 100’den fazla işletmenin büyüme yolculuğuna, onlarca farklı programla eşlik etmiş, 2000’den fazla işletmeye de işlerini daha hızlı ve güvenli bir şekilde nasıl büyütebileceklerini, her yıl karlarını %61 oranında nasıl artırabileceklerini öğretmiştir.

  Dünyaca kabul görmüş, test edilmiş, onaylanmış metodolojisi ile ActionCOACH İşletme Koçları pazarlama müdürünüz, satış direktörünüz, eğitim koordinatörünüz, gizli iş ortağınız, sırdaşınız ve en iyi arkadaşınız olarak iş dünyasındaki rehberliğinizi üstleniyor.

  ActionCOACH Türkiye, “İş Dünyasının Yeniden Eğitilmesi Aracılığıyla Dünya Refahının Artırılmasına Katkıda Bulunmak” vizyonu ile çıktığı yolda, Türkiye’deki 3.5 milyon işletmenin, dolayısıyla ülkemizin kaderini değiştirmek için ActionCOACH Partner’ları ile büyüyor.

  ActionCOACH Vizyonumuz :
  “İş Dünyasının Yeniden Eğitilmesi Aracılığıyla Dünya Refahının Artırılmasına Katkıda Bulunmak”

  ActionCOACH Amacımız :
  Her işletmeye bir İşletme Koçu

  ActionCOACH Misyonumuz:
  ActionCOACH daima dengeli, bütünleyici ve dürüst olmaya çabalayan, kararlı, pozitif ve başarılı kişilerden oluşan bir takımdır. 14 Kültür Değerimiz kapsamında hizmet vererek, dokunduğumuz ya da bize dokunan herkesin, gelecekte olmak istedikleri kişi olmalarına ya da elde etmek istedikleri kazanımları fazlasıyla elde etmelerine yardım ederiz.